Ανέκδοτα

Συζήτηση στην κατηγορία 'Γενικά' που ξεκίνησε ο χρήστης Pragma_linux, 6 Ιαν 2017.

1. Ανοίγω αυτό το Νήμα ώστε όσοι θέλουν να μοιραστούν κάποιο ανέκδοτο να γράφουν εδώ και θα κάνω την αρχή με τα παρακάτω:

Η Δασκάλα για να οξύνει τη φαντασία των παιδιών τους βάζει έκθεση και απαιτεί να έχει μέσα αναφορά σε Θεούς, βασιλιάδες, έρωτα, ίντριγκες αλλά και μυστήριο. Οπότε ο Τοτός σε ένα λεπτό δίνει την έκθεσή του. Τι έγραψε ;
    "Θεέ μου! Η βασίλισσα έμεινε έγκυος και δεν ξέρει από ποιον! "

-"Kαλημέρα. Απ'ότι κατάλαβα ψάχνετε λογιστή!"
    -"Καλημέρα. Ναι, βεβαίως αλλά και τον παλιό και εκείνο ακόμη τον ψάχνουμε!"
    Αρέσει σε kouros17
  2. Ξαπλώνει ένας τύπος με τη σύντροφό του για να κάνουν sex. Εκεί που βρίσκονται σε έντονη στιγμή, ο τύπος μένει εντελώς ακίνητος σαν άγαλμα! Μετά από λίγο συνεχίζει σαν να μην έγινε τίποτα. Λίγο πριν "φτάσουν", παγώνει ο τύπος πάλι!! Με τα πολλά, τελειώνουν κι η τύπισσα ρωτάει: Ολα καλά baby, αλλά γιατί το έκανες αυτό με το "πάγωμα";;
    -Αυτό (λέει ο τύπος) είναι μια νέα στάση που έμαθα από το youtube!!
    -Και πως λέγεται;
    -Buffering!!
    Αρέσει σε Pragma_linux και kouros17
  3. DarkGoth Παιδί για τις δουλειές του Forum

δυο γκοθι κανουν... σεξ... ξαφνικα ο νεαρος σταματαει και κοιταει περιεργα την κοπελα

--τι εγινε; γιατι σταματησες, και με κοιτας ετσι περιεργα;

--κοιταω, για να δω αν εισαι καλα, νομιζα οτι επαθες κατι

--οχι, εγω μια χαρα ειμαι. γιατι νομιζες οτι επαθα κατι;

--α, τιποτα... νομιζα οτι κατι επαθες γιατι... κουνηθηκες

:D:lolx:p:rolfx
    Αρέσει σε debianass, Pragma_linux και Αυτεξούσιος
  4. Καλεί ο Μιχαλολιάκος όλα τα μέλη της χρησοί αβγοί και τους λέει:

-Λοιπόν συναγωνιστές, τώρα μπήκαμε στη βουλή και θα πρέπει να σοβαρευτούμε. Αυτά τα σατανιστικά και παγανιστικά που λέγαμε τον πρώτο καιρό της ναζιστικής μας σταδιοδρομίας ξεχάστε τα. Τώρα είμαστε Αίληναι Πατριώται Χριστιανοί για να πάρουμε ψήφοι. Από αύριο λοιπόν που αρχίζει η σαρακοστή, θα κάνετε όλοι αιματηρή νηστεία. Και στο φαγητό και στο σεξ. Συννενοηθήκαμε;
    -Γιαβόλ μέιν φύρερ!

Την επόμενη μέρα τι να δει; Τον Κασιδιάρη με τέσσερεις νταβραντισμένους ναύτες!

-Ρε Κασιδιάρη!
    -Ορίστε θείο!
    -Τι είπα χτες ρε Κασιδιάρη; Δεν είπα αιματηρή νηστεία και στο φαγητό και στο σεξ;
    -Βέβαια θείο, κι εγώ νηστεύω.
    -Και τα παλικαράκια μαζί σου τι είναι ρε Κασιδιάρη;
    -Αυτά ρε θείο είναι θαλασσινά, νηστίσιμα!
    Αρέσει σε Pragma_linux
  5. Δικαστής :
    - Όπως καταλαβαίνετε κατηγορούμενε, μετά από τόσες καταδίκες, πρέπει ν'αλλάξετε ριζικά. Να γίνετε άλλος άνθρωπος!
    Κατηγορούμενος :
    - Το έχω δοκιμάσει κύριε Δικαστά αλλά με συνέλαβαν για πλαστογράφηση εγγράφων και πλαστοπροσωπεία!
    Αρέσει σε debianass
  6. Γίνεται ολυμπιάδα ασφαλιτών, και κάθε ομάδα πρέπει να βρεί ένα κουνέλι μέσα σ'ένα δάσος.
    Ξεκινάει το αμερικανικό FBI, με δορυφορικές λήψεις, θερμικές κάμερες, drones εντοπισμού και τους καλύτερους πράκτορες. Μετά από 3 ώρες επιστρέφει και αναφέρει ότι σύμφωνα με την έρευνά τους, στο δάσος δεν υπάρχει κουνέλι.
    Ακολουθεί η ρωσική ICR με ανάλογες τεχνολογίες, χημικές αναλύσεις, ορούς αλήθειας, γεννετικά τροποποιημένα σκυλιά κλπ. Σε 3 ώρες επιστρέφουν κι αναφέρουν ότι στο δάσος δεν υπάρχει κουνέλι.
    Ερχεται κι σειρά της ελληνικής δ/νσης ασφαλείας. Μετά από 7 ώρες επιστρέφουν σέρνοντας αλυσσοδεμένη μια αρκούδα που φωνάζει "Οχι άλλο ξύλο, ομολογώ! Εγώ είμαι το κουνέλι!"

Κι άλλο ένα:

Πώς κατεβάζεις τους γκοθάδες από ένα δέντρο;
    Κόβοντας το σχοινί!
  7. DarkGoth Παιδί για τις δουλειές του Forum

πως καταλαβαινεις οτι ενα αυτοκινητο το οδηγει γκοθας;...
    ... γιατι η κορνα κανει... ααααανκ!... αααααανκ!...
  8. λιγο οφ τοπικ γιατι οι παρακατω ειναι πραγματικοι διαλογοι και οχι ανεκδοτα

-- που βρισκεται το ταδε χωριο;

-- εσυ πολιτευεσαι στην περιοχη και ζητας ψηφους και δεν ξερεις που βρισκεται το ταδε χωριο;

-- :eek:

-----------------------------------

-- σου αρεσει να σου περνει πιπα η γυναικα σου το πρωι;

-- φυσικα... εννοειται... τι ερωτηση ειναι αυτη;

-- και πως νιωθεις μετα οταν βλεπεις τη γυναικα σου να φιλαει τα παιδια σας οταν ξεκινανε για το σχολειο;

-----------------------------------------

(σε συνεντευξη υποψηφιου για θεση εργασιας)

-- οι βαρδιες ειναι δωδεκαωρες και αν χρειαστει καθομαστε παραπανω ή μεχρι να μας αντικαταστησει ο επομενος, οι υπερωριες δεν πληρωνοντε, ειμαστε παντα σε ετοιμοτητα ανα πασα ωρα και στιγμη αν χρειαστει να βρεθουμε στη δουλεια για να καλυψουμε το ποστο μας , μπλα μπλα μπλα μπλα κλπ

-- τι λες ρε μικρε χιτλερ; ( :resp )

Αρέσει σε Pragma_linux
  9. Έμαθε ο Γιωρίκας το Η5Ν1 από την τηλεόραση κατέστρωσε λοιπόν σχέδιο να στείλει στο χωράφι τη Σουμέλα το πρω'ί'.
    Τα χαράματα κουνάει το Γιωρίκα η Σουμέλα. -Άντε ώρα να σηκωθείς να πας στο χωράφι !
    - 'Ο'ι' Σουμέλα, έχω Η5Ν1, τη νέα γρίππη. Δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Πάρε μερικούς Αλβανούς από την πλατεία και πάνε εσύ σήμερα στο χωράφι.
    Την άλλη μέρα τα χαράματα σκουντάει πάλι η Σουμέλα το Γιωρίκα. - Άντε Γιωρίκα, σείρε να πας χωράφι!
    -'Ο'ι' Σουμέλα'μ ακόμα έχω Η5Ν1. Θέλει μια βδομάδα να περάσει. Πάρε μερικούς Αλβανούς και σείρε εσύ στο χωράφι!
    - Άκου Γιωρίκα. Χθές ήταν πέντε, @νί ένα, ούτε εγώ μπορώ να πάρω τα πόδια 'μ σήμερα. Να πας εσύ!