Δοκιμαστική αλλαγή skin στο forum

Συζήτηση στην κατηγορία 'Ιδέες - Προτάσεις - Ανακοινώσεις osarena' που ξεκίνησε ο χρήστης administratoras, 16 Σεπ 2016.

1. Πάντως το άσπρο φόντο με μαύρα γράμματα και μπλε συνδέσμους, που υπάρχει τώρα, είναι κουκλί! :)
  2. asinoro Banned

Πράγματι το Plasma είναι καλή επιλογή γιατί κρατάει ισορροπίες ωραίο!
  3. Το προβλημα που αλλαζει το skin μλαλον οφειλεται πως ισως εχετε θυγατρικο το ενα θεμα στο αλλο.
    Αυτο τουλαχιστον θυμαμαι απο ενα xenoforo παλια.
  4. asinoro Banned

Γιατί στις απαντήσεις να βγαίνει το germangreek σπρέχαρε και όχι το είπε;
    Αρέσει σε dim_mint
  5. Έλα ντε
  6. Συμφωνώ και εγώ! Γιατί όχι το "είπε";
  7. Hellena Παιδί για τις δουλειές του Forum

Για μια προσπάθεια χιούμορ και «χρώματος» (λεκτικού), πέρα από τις ξύλινες κοινοτοπίες;
    Αρέσει σε Αυτεξούσιος
  8. asinoro Banned

Δεν θα ήταν καλύτερα τότε το "πάρλαρε" από ότι το σπρέχαρε γιατί νομίζεις ότι ο άλλος σου ρίχνει ροχάλα και μάλιστα γερμανική; o_O
  9. Γιατί όχι τότε "δήλωσε με στόμφο", "ανακοίνωσε δραματικά" ή κάτι παρόμοιο χιουμοριστικό; :D

EDIT: Ώπα, τώρα είδα το "είπε και ελάλησε" το οποίο με βρίσκει απολύτως σύμφωνο!! ;)
  10. Το "πάρλαρε" όμως ακούγεται σαν ιταλική γαργάρα. o_O
  11. asinoro Banned

Δεν διαφωνώ για αυτό το Ελληνικότατον "είπε και ελάλησε" δένει μια χαρά.
  12. asinoro Banned

To Να με θυμάσαι δεν το θυμάται όταν ξανά συνδέομαι και σε firefox, chrome. Στον firefox όταν κάνω επεξεργασία μηνύματος δεν βλέπω τι είναι γραμμένο, δηλαδή καθόλου γράμματα με θέμα Plasma δεν δοκίμασα τα άλλα.
  13. Soulrain Falls Ο Αντμινιστράτορας

Σου απάντησα και στο άλλο. Αν σε θυμάται ακόμα και μετά την αποσύνδεση, σημαίνει ότι υπάρχει μόνιμο cookie με τα στοιχεία σου κι αυτό δεν είναι καλό από θέμα ασφάλειας, όπως καταλαβαίνεις.

Το άλλο που λες με την επεξεργασία, είναι περισσότερο πρόβλημα του Firefox (κι εγώ αυτόν έχω) και λιγότερο του forum, γι' αυτό σε Chrome δουλεύει κανονικά. Δεν έχει σχέση με κανένα θέμα, σε όλα έτσι είναι. Όταν θέλεις να κάνεις επεξεργασία και ανοίξει το κενό πλαίσιο, πάτα το κουμπί «Περισσότερα» και θα σε βάλει σε σημείο που θα μπορείς να επεξεργαστείς.

EDIT: για Firefox διορθώθηκε η επεξεργασία, παρακάμπτοντας ένα βήμα. Λογικά πρέπει να ισχύει το ίδιο και σε Chrome/ium.
    Αρέσει σε dim_mint και mikeius666p