Εδώ τα καλά Καλωσορίσματα Νέων μελών, έχω-έχω λέμε...

Συζήτηση στην κατηγορία 'Καλωσόρισμα Νέων Χρηστών' που ξεκίνησε ο χρήστης Opanos, 7 Νοε 2013.

1. με την σειρά μου λοιπόν και εγώ σας χαιρετώ. Παρακολουθώντας καιρό το site, βρέθηκα και σε αυτην την πολύ όμορφη γωνιά του. Τα υπόλοιπα έν καιρώ..
    Αρέσει σε Maria Afentouli
  2. Maria Afentouli Παιδί για τις δουλειές του Forum

Εμείς να δεις πόσο θερμά σε χαιρετούμε :wavex , valkanios_agrotis:
    :welc

Κι εσύ μας παρακολουθούσες, ε; :eek:

Σ' ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια. Όντως είναι απολαυστική η παρέα του osarena :D .

:coola
  3. η αλήθεια είναι ότι δίσταζα να γραφτώ στο φόρουμ τόσο καιρό μιας και είμαι σχετικά νέος στην "κουλτούρα" που το site προτάσει. βέβαια αποφάσισα ό,τι το καλύτερο "σχολείο" είναι η επικοινωνία οπότε χιαρ αι αμ..
  4. Maria Afentouli Παιδί για τις δουλειές του Forum

Έχε χάρη που έγραψες την τελευταία πρόταση (αυτή περί του καλύτερου «σχολείου» ντε), αλλιώς θα σε επέπληττα :p.
    Ακούς εκεί δίσταζες...
    Εδώ δεν διστάζουμε, δρούμε. (Τα ίδια λέω και στους μαθητές μου· αμ αν ήταν να διστάζαμε σε κάθε τι άγνωστο, ποτέ δεν θα εξοικειωνόμασταν, ποτέ δεν θα μαθαίναμε, ποτέ δεν θα διευρύναμε τους ορίζοντές μας ακόμα και με την απλή ανταλλαγή απόψεων.)

Σε ποια «κουλτούρα» αναφέρεσαι;

:clap
    Το 'σωσες τελευταία στιγμή :eek:.
  5. αναφέρομαι στην κουλτούρα εκείνη που με λίγα λόγια λέει ό,τι τα πάντα είναι να για να μοιράζονται και ό,τι η γνώση είναι δύναμη. άλλωστε για χρόνια η υπογραφή μου είναι ό,τι "το αίσθημα της ευτυχίας γίνεται ανατρεπτικό όταν είναι συλλογικό"..
  6. Maria Afentouli Παιδί για τις δουλειές του Forum

Σωστά, η πιο μαγευτική κουλτούρα, δε νομίζεις;
    Υπάρχει τίποτα πιο όμορφο από το να διαμοιράζεσαι;
    Η γνώση ΠΡΕΠΕΙ να μοιράζεται, ελεύθερα, ανοιχτά· διαφορετικά, χάνει και την δύναμή της, και την αξία της.
    Αρέσει σε valkanios_agrotis
  7. Καλημερα/Καλησπερα,
    Και καλως σας βρηκα. Διαβαζω τα αρθρα κανα χρονο αλλα τωρα ειπα να δω τι παιζει στο φορουμ και να κανω και καμια ερωτηση που και που.
  8. Maria Afentouli Παιδί για τις δουλειές του Forum

Ε καλά τώρα, αφού (κι εσύ ο ίδιος το παραδέχτηκες πως) μας έχεις βρει εδώ και καιρό :D.

Κι εσύ μας παρακολουθούσες, ε; Καλάααα... :eek:

Να κάνεις, γιατί να μην κάνεις. Και μία και δύο και όσες θες :coola· αν δεν ρωτήσουμε, πώς θα μάθουμε;

Σε καλωσόρισα, δεν σε καλωσόρισα (και «επισήμως» δηλαδή, μιας και είσαι ήδη στην παρέα μας εδώ και κάνα χρόνο)· θα επανορθώσω πάραυτα:
  9. χαιρετω την ομορφη και πολυ χρησιμη για εναν ασχετο σαν κι εμενα σελιδα σας. Να εχουμε ολοι μια καλυτερη χρονια με αγαπη και υγεια :)
  10. Maria Afentouli Παιδί για τις δουλειές του Forum

Γεια σου Γιώργο.
    Σ' ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια· μα στην ασχετοσύνη, σε τρώω λάχανο :eek:.

Να έχουμε, γιατί να μην έχουμε; :coola

Αααα, και να είδες, με έπιασες στην φλυαρία :eek: και θα το ξεχνούσα:
    Καλωσήρθες στην παρέα μας.