Μοιραστείτε ταινίες και σειρές που σας αρέσουν!

Συζήτηση στην κατηγορία 'Ντοκιμαντέρ - Ταινίες -Μουσική - Βιβλία - Τέχνη' που ξεκίνησε ο χρήστης Gr_Soul, 3 Αυγ 2011.

1. Gr_Soul Chris K

Αν έχουμε δει κάτι καλό δεν είναι κακό να το μοιραστούμε με τους άλλους. Προσφάτως έχω φάει κόλλημα με Κορεάτικες σειρές (μιλάμε για υπερπαραγωγές και φοβερά σενάρια παιδιά) με την αγαπημένη μου να είναι το:Slave Hunters (Στα Κορεάτικα: Chuno) - Καλύτερη Ασιατική σειρά 2010.<object width="500" height="400">"

2. Gr_Soul Chris K

Δεύτερη στη λίστα μου είναι μια κατασκοπική σειρά συνωμοσίας σε σημερινή εποχή το:IRIS - Καλύτερη Ασιατική σειρά 2009

3. dstilio Επισκέπτης

θα ηθελα πολυ να ρωτησω που τις βρισκεις αυτες τις σειρες με αγγλικους υποτιτλους...αλλα φοβαμαι την απαντηση που θα παρω που πιθανον να παραβαινει τιποτα κανονες...αλλα το IRIS φαινεται ενδιαφερον.Παντως οι Κορεατες εχουν πολυ καλο κινηματογραφο περα απο σειρες.
  4. Gr_Soul Chris K

Τις κατεβάζω από ένα ντουλάπι στο πατάρι.
    Αρέσει σε joe003
  5. dstilio Επισκέπτης

και εγω ειχα ενα τετοιο ντουλαπι καποτε που εμπαινες με κωδικο μονο αλλα μου το εκλεισαν λογω μιας ξανθιας που ηθελε να παει με 2 μαυρους για να βγαλει χρημα...τελος παντων.θα ψαξω σε αλλα ντουλαπια που ειναι σε κοινη θεα μηπως και τα εχει.
  6. Gr_Soul Chris K

Βλέπω ότι καταλαβαινόμαστε. Μπράβο!
  7. tr3quart1sta Επισκέπτης

8. Gr_Soul Chris K

Όλη η ταινία! Αυτά είναι!
  9. Eliad K Επισκέπτης

Το Ιρις χτες κιόλας νομίζω οτι είδα ελληνικό υπότιτλο μάλλον δε νομίζω είμαι σίγουρος για τσέκαρε το...σε γνωστό κιόλας site υποτίτλων... ;)
  10. manosk66 Επισκέπτης

tr3quart1s-ta Το νησι ειναι φοβερη ταινια πρεπει να σου πω οτι την εχω γραψει πανω απο 10 φορες για γνωστους.
  11. tr3quart1sta Επισκέπτης

12. tr3quart1sta Επισκέπτης

13. tr3quart1sta Επισκέπτης

14. tr3quart1sta Επισκέπτης

15. tr3quart1sta Επισκέπτης

16. tr3quart1sta Επισκέπτης

17. tr3quart1sta Επισκέπτης

18. tr3quart1sta Επισκέπτης

19. tr3quart1sta Επισκέπτης

20. tr3quart1sta Επισκέπτης