Ποιες TV-Series παρακολουθείτε;

Συζήτηση στην κατηγορία 'Ντοκιμαντέρ - Ταινίες -Μουσική - Βιβλία - Τέχνη' που ξεκίνησε ο χρήστης --Rev3RsE---, 2 Δεκ 2011.

1. Το αποφάσισα! Θα το τιμήσω με την εγγραφή μου!! :D :p
  2. δεν βλεπω σειρες αλλα ειμαι σε προηγουμενη season στο dexter με την μαφια απο ουκρανια
    και στο supernatural ειμαι στο τελευταιο επισοδειο
  3. H+

Η σειρά βασίζεται σε ένα μέλλον όπου το ένα τρίτο του παγκόσμιου πληθυσμού έχει υιοθετήσει τη χρήση ενός εμφυτεύματος ,ονόματι Η +, που επιτρέπει στο ανθρώπινο μυαλό να συνδέεται με το Internet 24 ώρες το 24ωρο, έτσι απλά!Χωρίς να χρειάζεται πια κινήτα, tablets ή οποιοδήποτε άλλο gadget.
    Τι γίνετε όμως όταν ένας ιός επηρεάζει και τελικά μολύνει το εμφύτευμα;
    Όλοι όσοι φέρουν το H+ θα μείνουν φυτά ή θα καταλήξουν νεκροί...εκτός απο αυτούς που την ώρα του συμβάντος ήταν...εκτός σήματος.Γι αυτούς και για όλη την υπόλοιπη ανθρωπότητα θα ξεκινήσει ένας αγώνας επιβίωσης κόντρα στην τεχνολογία και στον χρόνο.
    Η σειρά είναι γυρισμένη έτσι, ώστε να μπορεί ο τηλεθεατής να βλέπει τα επεισόδια ακόμα και με τυχαία σειρά,αν και όπως ομολογούν τα φαινόμενα, τα τελευταία θα δίνουν όλες τις απαντήσεις.
    Η πρωτοποριακή αυτή σειρά απο τον καταξιωμένο δημιουργό Bryan Singer («The Usual Suspects», «X-Men»)που ταξιδεύει τους τηλεθεατές σε ενα μετα-αποκαλυπτικό μέλλον, είναι ότι καλύτερο μας έχει δωθεί από “ελεύθερη” σειρά στο διαδίκτυο,κοινώς WebSeries, και ήδη αποτελεί κόλλημα για εκατομμύρια τηλεθεατές!!!!!Αποτελείται απο 48 επεισόδια διάρκειας 3-6 λεπτών.

https://www.youtube.com/user/HplusDigitalSeries/videos
  4. Sons of Anarchy
    *True Detective*
    The Mentalist
    Arrow
    Person of Interest
    NCIS
    Game of Thrones
  5. Ἡ συσκευὴ τῆς τηλεόρασης ἔχει νὰ ἀνοίξει στὸ σπίτι μου ἀπὸ τὸ 2004 (οὔτε κὰν τὸν τελικὸ τοῦ EURO - αὐτὸν τὸν εἶχα δεῖ μὲ παρέα σὲ σπίτι φίλων! - ὅσο γιὰ τοὺς Ὀλυμπιακοὺς τῆς Ἀθήνας, σιγὰ μὴν ἔβλεπα κάτι μὲ τὸ ὁποῖο μὲ χώριζε ἰδεολογικὴ ἄβυσσος). Ἂν μάθω ὅτι προβλήθηκε κάτι καλό (λέμε τώρα!), ὑπάρχουν καὶ οἱ web ἀναμεταδόσεις. Ἀπὸ webTV παρακολουθῶ σποραδικὰ μόνο τὴν ERTOpen, ποὺ ἔχει ἐξελιχθεῖ σὲ πολὺ καλή.
  6. Curb your enthusiasm και Μπομπ Σφουγκαράκη :eek:.
  7. Τώρα μόνο Sherlock, Walking Dead και Big Bang Theory. Έχω σκοπό να αρχίσω το Game of Thrones κάποια στιγμή μέσα στο 2014. Το έχω ρίξει στα Anime τελευταία...
  8. Μάγκες οι καλύτερες σειράρες φέτο ήντουσαν με διαφορά True Detective και Fargo.
  9. true detective καλή ήταν αλλά δε μπορώ να πω οτι ετυπωσιαστικα κιόλας.
    Σειρες που παρακολουθώ γενικά:
    Game of thrones, Walking dead, The americans.
    Ο πιλότος του extant ήταν καλός.
  10. Παλιότερα παρακολουθούσα τις: Star Trek, Babylon 5, X-Files, Smallville & αφού είδα τον πιλότο του The Flash θα ξεκινήσω να το βλέπω από τον Οκτώβριο! :cool:
  11. Fargo
    Boardwalk Empire
    True Detective
    White colar
    Twin peaks
    Mad men
    Person of interest
    Lie.to.Me.
    Generation war or unsere muetter unsere vaeter.
    X-Files
    Taken