Προβλημα με την Σελιδα OsArena

Συζήτηση στην κατηγορία 'Γενικά' που ξεκίνησε ο χρήστης Gladiator, 6 Μαι 2018.

1. Καλημερα σας, Παιδια εχω ενα θεμα με την σελιδα OsArena, καθε φορα που παω να ανοιξω μια υποσελιδα, δηλαδη στο Θεμα Hardware παταω να μου ανοιξει την Υποσελιδα Antivirus,αλλα μου το βγαζει οτι η σελιδα ειναι εκτος λειτουργειας, και αυτο μου το βγαζει για πολλα θεματα και υποσελιδες, ξερει κανενας γιατι ???

Εγραψα το ιδιο ποστ και στην φορμα επικοινωνιας της σελιδας αλλα δεν το δημοσιευσαν, και ουτε μου απαντησαν.
  2. DarkGoth Παιδί για τις δουλειές του Forum

ειναι σε φαση ανακατασκευης/μετακινησης και εχουν ψοφησει διαφορα εκειμεσα. ειχε αρχισει να βγαζει πολλα προβληματα εδω και καιρο, και γι'αυτο γινεται αυτη η διαδικασια ανακατασκευης
    Αρέσει σε Gladiator
  3. Soulrain Falls Ο Αντμινιστράτορας

@Gladiator

Αυτή τη στιγμή έχει πάθει άνοια η βάση δεδομένων και δε μπορώ καν να εγκρίνω το σχόλιό σου. Όπως σου απάντησε και ο DarkGoth από πάνω, είμαστε σε διαδικασία μετακίνησης και η υπάρχουσα σελίδα απλά παραμένει online μέχρι να κλείσει. Αν μπορείς, κάνε λίγη υπομονή. Στο μεταξύ μπορείς να ρωτάς ό,τι θέλεις εδώ.
    Αρέσει σε Gladiator
  4. Ενταξει τοτε, ειπα μηπως μου την πεσανε τιποτα απο FBI, CIA, KGB και τετοια και μου μπλοκαρανε την προσβαση, οπως εκανε ο παροχος ISP μου και μου μπλοκαρε την προσβαση σε καποιες σελιδες με τορρεντ :),
  5. :wtf Εδώ στην Ελλάδα έγινε αυτό; Για ποιον ISP μιλάς; Για πες για πες...
  6. Ναι στην Ελλαδα εγινε, και μιλαω για την Wind
  7. Holy Shit! :eek: Αυτό σημαίνει ότι, ενός κακού μύρια έπονται! Άρχισαν δλδ να μας πατάνε τα ζωνάρια, που λέει και το λαϊκό άσμα!
    ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!!! :help
  8. DarkGoth Παιδί για τις δουλειές του Forum

WTF??? εχουν αρχισει και εδω τις πουστιες και τη λογοκρισια; ε,ρε αυτη την κωλοwind την εχω ηδη στη μπουκα. μιλαμε για πολυ κουτοπονηρηδες ανθρωπους. και τα περισσοτερα παραπονα πελατων γι'αυτους τα βλεπω. αμεσως-αμεσως δικο μου περιστατικο. πριν λιγες μερες παιρνουν τηλεφωνο και το σηκωνει η μανα μου. λενε τα κλασσικα και οταν λεει η μανα μου οτι ειμαστε στη cyta, αρχισαν, οτι η cyta δεν ειναι αξιοπιστη, οτι την αγορασε η βοδιαφον (αυτο οντως εχει γινει), οτι κανει, οτι ρανει. εν ψυχρω δηλαδη συκοφαντικη δυσφημιση και αθεμιτες εμπορικες τακτικες (ηταν να γινει η αγορα απο τη wind αλλα δεν εκατσε). οχι οτι θα κλαψω γιατι ειπαν για τη cyta και τη βοδιαφον, αλλα για την κουπονηρια και την πουστια τους. που σιγουρα θα την κανουν και σε εμενα αργα, η, γρηγορα αν με παρουν πελατη, γιατι κατι τετοια δειχνουν οτι το εχουν συστημα να συμπεριφερονται ετσι σκαρτα γενικα

ασχετο Υ.Γ:. στην αρχη ειδα το wind με μπλε, και τρομαξα, γιατι νομιζα οτι το ειχες κανει λινκ :D:p (γιατι τετοια υποκειμενα δεν αξιζουν ουτε λινκ)