δεν μπορω να μπω στο φορουμ

Συζήτηση στην κατηγορία 'Νέα-Ειδήσεις-Περίεργα' που ξεκίνησε ο χρήστης blackm76, 30 Ιουν 2017.

1. για σας παιδια.το τελευταιο διαστημα δεν μπορω να μπω στο forum.και γενικα στην σελιδα του osarena.σημερα μετα απο καιρο μπηκα,για ποιο λογο γινετε αυτο τι συμβαινει;;;
    οταν παω να συνδεθω μου βγαζει αν θυμαμαι καλα οτι δεν μπορει να συνδεθει στο server κατι τετοιο.
  2. καμια βοηθεια κανεις;;;
  3. DarkGoth Παιδί για τις δουλειές του Forum

εχει προβληματα πολλα, και η σελιδα και το φορουμ, εδω και κατι μηνες. εντελως τυχαια, μια μπαινει, μια οχι. μπορει να μπεις τωρα για 10 λεπτα (η, και 10 ωρες), και να καταφερεις να ξαναμπεις μετα απο 2, η, 10 μερες παλι (παλι για τυχαιο χρονικο διαστημα)

το ηλιθιο clouflare εντωμεταξυ, τα κανει χειροτερα. εχω παρατηρησει, οτι οποτε βγαζει εδω αυτο για το σερβερ (αυτο ειναι απο το ηλιθιο clouflare, οχι απο τη σελιδα), εχω αντιστοιχα προβληματα με παρα πολλες αλλες σελιδες. ο κοινος παρονομαστης, το clouflare

αυτο το cloudflare υποτιθεται οτι ειναι σαν caching/optimization, για να τρεχει η σελιδα καλυτερα (χρησιμοποιειται απο παρα πολλες σελιδες παγκοσμιως, οχι μονο αποδω), και να μπορει να ειναι οσο το δυνατον μονιμα προσβασιμη. αλλα τελικα μονο αυτο δεν κανει
  4. Ελπίζω να διορθωθούν τα προβλήματα το συντομότερο γιατί χάσαμε την ενημέρωση όσον αφορά την τεχνολογία. Είναι το καλύτερο site