"Πέθανε" ο Spiderman (επιτέλους!)
[img]Screenshot64.png[/img]Ο Peter Parker η πιο καλά Άνθρωπος-Αράχνη "πέθανε!Η Μarvel από τον Νοέμβριο είχε ανακοινώσει τον θάνατο του Spiderman στο τελευταίο τεύχος του Ultimate Comics SpiderMan.Και το τελευταίο αυτό τεύχος μόλις κυκλοφορησε και ναι! Είναι γεγονός το τέλος του Spiderman!Ένα αμφιλεγόμενο πρότυπο super-hero με το στυλ του κάπως σπασίκλα, μα με πρότυπο τα ...χρηστά Αμερικάνικα ιδεώδη!! (έλα μου?).Ίσως ο πιο ξενέρωτος της σειράς των comic με τους σούπερ ηρωες της Marvell.Το τέλος ήρθε μετά από ηρωική μάχη με τον Green Goblin. τον μεγαλο εχθρό και όπως είπε ο συγγραφέας Μichael Bedis: του ήταν τρομερά δύσκολο να γράψει το συγκεκριμένο story ότι έκλαιγε σα μικρό παιδί για ώρα γράφοντας για το τέλος του σουπερ ήρωα, ενώ δεν έχει κλάψει άλλα γεγονότα της πραγματικής ζωής του! :( Απολαύστε και το τέλος!:[img]ultimatespider-man_160_600.jpg[/img]
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
είναι το amazing περιμένουμε κάτι αντίστοιχο στο ultimate και στο kanon (αν υπάρχει)επίσης ο δημιουργός έχει πει ότι θα υπάρξει κάτι σαν spiderman 2 ίδιες δυνάμεις άλλο όνομα
  Απάντηση
Πιστευω να τον κανει πιο.."ματσο". Γενικοτερα αυτο το πρωτυπο του Αμερικαν-patriot, ακομα και αν το Αμερικαν τους πληγωνει, ειναι αρκετα αηδια...
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! Ο πιο geek ήρωας. Ο σκατόφλωρος Spiderman.Άντε να τελειώνουμε και με τον επίσης μισητό Captain America και όποιον άλλο All-American-Hero φοράει τα χρώματα της αστερόεσσας (βλ. Superman).Θέλουμε ήρωες με ψυχολογικά προβλήματα (βλ. Spawn, Max Payne, Rorsach)
  Απάντηση
Chris K o Captain America έχει ήδη πεθάνει στο Civil War. Σου προτείνω να το διαβάσεις, είναι το διαμάντι της Marvel, ότι καλύτερο έχει βγάλει ποτέ κατά την γνώμη μου. Εφάμιλλο του V for Vendetta και του Watchmen της DC.
"Somewhere, something incredible is waiting to be known" - Carl Sagan
  Απάντηση
Επιτέλους.... σιγά σιγά οι ήρωες του 1' και 2' παγκοσμίου πολέμου... πρέπει να πεθάνουν. Εκτός βέβαια απο τον Superman... Τα σπάει.... η απόλυτη δύναμη ρε !! Ακόμα και η Marvel τον σέβεται.... :P
  Απάντηση
Άντε ρε με τον φλώρο τον Superman! Ο πιο εκνευριστικός από όλους είναι! :P
  Απάντηση
Έλα.... τουμπεκίιιιιιι.... o Superman είναι δύναμη... ρε.... ολοι οι υπόλοιποι.... είναι φλώροι... Αυτός είναι όλοι μαζί οι υπερήρωες !!
  Απάντηση
Ακριβώς για αυτό είναι ο χειρότερος! Είναι ψέμα. Υπερ-παντο-τουμπανο-δυνατός, υπεργρήγορος, πετάει κ.ο.κ. Άσε που φοράει το βρακί του απ' 'εξω. :P
  Απάντηση
Χαχαχααχα.Σωστό!
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Social Media: Το κείμενο πέθανε - Ζήτω η εικόνα! 0 374 Λιγότερο από 1 λεπτό πριν
Τελευταία Ανάρτηση:

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)