Μοιραστείτε ταινίες και σειρές που σας αρέσουν!
Αν έχουμε δει κάτι καλό δεν είναι κακό να το μοιραστούμε με τους άλλους. Προσφάτως έχω φάει κόλλημα με Κορεάτικες σειρές (μιλάμε για υπερπαραγωγές και φοβερά σενάρια παιδιά) με την αγαπημένη μου να είναι το:Slave Hunters (Στα Κορεάτικα: Chuno) - Καλύτερη Ασιατική σειρά 2010.<object width="500" height="400">"

Απάντηση
Δεύτερη στη λίστα μου είναι μια κατασκοπική σειρά συνωμοσίας σε σημερινή εποχή το:IRIS - Καλύτερη Ασιατική σειρά 2009

Απάντηση
θα ηθελα πολυ να ρωτησω που τις βρισκεις αυτες τις σειρες με αγγλικους υποτιτλους...αλλα φοβαμαι την απαντηση που θα παρω που πιθανον να παραβαινει τιποτα κανονες...αλλα το IRIS φαινεται ενδιαφερον.Παντως οι Κορεατες εχουν πολυ καλο κινηματογραφο περα απο σειρες.
  Απάντηση
Τις κατεβάζω από ένα ντουλάπι στο πατάρι.
  Απάντηση
και εγω ειχα ενα τετοιο ντουλαπι καποτε που εμπαινες με κωδικο μονο αλλα μου το εκλεισαν λογω μιας ξανθιας που ηθελε να παει με 2 μαυρους για να βγαλει χρημα...τελος παντων.θα ψαξω σε αλλα ντουλαπια που ειναι σε κοινη θεα μηπως και τα εχει.
  Απάντηση
Βλέπω ότι καταλαβαινόμαστε. Μπράβο!
  Απάντηση
Ostrov (The Island)

https://www.youtube.com/watch?v.....w8HUH7M2qU

https://www.freeprojectx.com/do.....ff4e2 (greek subs)
  Απάντηση
Όλη η ταινία! Αυτά είναι!
  Απάντηση
Το Ιρις χτες κιόλας νομίζω οτι είδα ελληνικό υπότιτλο μάλλον δε νομίζω είμαι σίγουρος για τσέκαρε το...σε γνωστό κιόλας site υποτίτλων... ;)
  Απάντηση
tr3quart1s-ta Το νησι ειναι φοβερη ταινια πρεπει να σου πω οτι την εχω γραψει πανω απο 10 φορες για γνωστους.
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Battlestar Galactica: Οι σειρές και οι ταινίες constantinos 0 2.128 28.05.2016 01:35
Τελευταία Ανάρτηση: constantinos
  85.000 ταινίες του παγκόσμιου κινηματογράφου· δείτε τις Maria Afentouli 2 1.308 11.11.2015 00:50
Τελευταία Ανάρτηση: Maria Afentouli
  85.000 ταινίες του παγκόσμιου κινηματογράφου· δείτε τις Maria Afentouli 0 188 08.11.2015 01:55
Τελευταία Ανάρτηση: Maria Afentouli
  Tainies.se: Έξοχη ιστοσελίδα για ταινίες/σειρές με ελληνικούς υπότιτλ Hellena 0 1.331 31.05.2015 12:39
Τελευταία Ανάρτηση: Hellena

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)