Ας αποκαλυφθούμε!
Από "σοβαρή, κοινωνική" συζήτηση, σε προφίλ, στο "σοβαρό κοινωνικό" δίκτυο του Facebook, μια απορία ταλανίζει τους ανθρώπους, για ένα σκοτεινό μυστήριο:

[IMG]Screenshot6.png[/IMG]

Ας, το αποκαλύψουμε λοιπόν, γιατί να το κρύψομεν άλλωστε;

-Λοιπόν, από πίσω κρύβονται, οι εξής (με τυχαία σειρά):
  • Soros
  • NSA
  • FBI
  • Κων/νος Μητσοτάκης
  • Εβραιομασονία
  • Σειρηνάκης (εξετάζεται και η συμμετοχή της Ντούβλη)
  • Η κυβέρνηση της Ανδρομέδας
  • Η ΔΑΠ-ΝΔ-ΦΚ (αυτή της Μυκόνου)
  • Οι Ερπετοειδείς και οι Σαυρόμορφοι
  • Μπαγκλεντισιανοί πράκτορες
  • Ο Πάνος Ανεξάρτητος και οι Καμμένοι χΈλληνες
  • Ο Τουταγχαμόν (η 12789η μετεμψύχωση του)
  • ΟΜΑΣ ΠΕΡΙΦΡΟΥΡΗΣΕΩΣ ΕΛΛΗΝΟΨΥΧΟΥ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΑΝΔΡΟΠΡΕΠΟΥΣ ΚΩΔΙΚΑ
Ελπίζω, μετά από αυτή την παραδοχή-αποκάλυψη, να λύθηκε αυτό το φοβερό μυστήριο. Ναι;
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
άντε καιρός ήταν να μάθουμε για τους σκοτεινούς τύπους της OSArena..... :p
  Απάντηση
Να λύσω και μια ακόμα σημαντική απορία που ταλανίζει πολύ κόσμο, εδώ και χρόνια (είναι μην αρχίσουν οι αποκαλύψεις):
Παράθεση:τελικά είχε ή δεν είχε μπιντέ η Ειρήνη η Αθηναία?
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
Να λύσω και μια ακόμα σημαντική απορία που ταλανίζει πολύ κόσμο, εδώ και χρόνια (είναι μην αρχίσουν οι αποκαλύψεις):
Παράθεση:τελικά είχε ή δεν είχε μπιντέ η Ειρήνη η Αθηναία?
  Απάντηση
έτσι!!!!! διαφάνεια!!!! διαύγεια!!!! Να βγουν όλα στην φόρα.... :D
  Απάντηση
Γιατί δεν αναφέρετε ότι σας κατασκεύασαν τα Νεφελίμ; Γιατί δεν αναφέρετε ότι σας συντηρούν τα Ελοχίμ; Να πείτε όλη την αλήθεια! Σας συντηρούν όλες οι Σκοτεινές Δυνάμεις του Σύμπαντος! Η περίφημη ΣΔΣ!
[SIZE=4]Nothing less than everything!
  Απάντηση
Πισω απο το Osarena ειναι οι συμπαντική ενδογαλαξιακή συμμαχία που ως σκοπό έχει να προετοιμάσει το έδαφος για την επικείμενη καταστροφή που θα συμβει στης 21 Σεπτ 2013 και θα αφανίσει το 90% της γης... Μετανοείτε αλλόθρησκοι Παραθυροστομοι βάλτε LINUX τωρα!! :)
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)