Πώς να φτιάξετε μια αυτοσχέδια αδιάβροχη θήκη κινητού
[IMG]Screenshot43.png[/IMG]
Ένας από τους μεγαλύτερους κίνδυνους το καλοκαίρι είναι να πέσει το κινητό μας, στην θάλασσα ή σε ποτάμι ή σε λίμνη ή σε ρυάκι ή σε στέρνα ή σε πηγάδι ή σε... οκ, σταματάω...

Οπότε, το πιο σωστό θα ήταν να το προφυλάξουμε. Και κυριολεκτώ στο προφυλάξουμε.
Η λύση είναι πολύ απλή και δεν θα σας κοστίσει, είμαι σίγουρος που κάπου σε κάποια γωνία, τσέπη, τσάντα, κάπου, έχετε το αναγκαίο υλικό.
Η όλη διαδικασία, ολοκληρώνεται σε μόλις δυο βήματα και ελάχιστα δευτερόλεπτα.

>>> Δείτε πώς δημιουργείτε αυτή την αδιάβροχη θήκη για την συσκευή σας, στο παρακάτω βίντεο:

Ναι, μια χαρά θα "δουλέψουν" και ληγμένα...
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
Φαντάζομαι την φάτσα του περιπτερά όταν θα του ζητήσεις προφυλακτικά μετά από ένας-θεός-ξέρει-πόσα χρόνια.
[Εικόνα: eksaptei.jpg]
  Απάντηση
psyxroskianapodos, post: 11489, member: 129 είπε κι ελάλησε:Φαντάζομαι την φάτσα του περιπτερά όταν θα του ζητήσεις προφυλακτικά μετά από ένας-θεός-ξέρει-πόσα χρόνια.
Έχω άμεση παραγωγή ρε συ:

[IMG]gf0978ju.jpg[/IMG]

Κατά τ' άλλα τι νέα; Η παλάμη σου, παραμένει πάντα λευκή;
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
Πάρτε και ένα χρυσό βελονάκι:

Χειροποίητες πλεκτές θήκες κινητών (smartphone):

Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)