προβλημα στην εικονα των αρθρων...
καλη αρχη παίδες... λοιπόν... όταν πάω στο menu games -> linux games , τα τελευταια άρθρα που βρίσκονται το ένα δίπλα απο το άλλο, δεν διαβάζονται λόγω του ότι είναι "κομμένες" στη μέση οι γραμμές... (και δεν νομιζω να είναι απο τη δικια μου πλευρά το πρόβλημα.. :)Αυτα!!! Ελπίζω να φτάσει το site σας σε σημείο που να χρειάζεται να σας επισκέπτομαστε καθημερινα!!!! :)καλη συνεχεια...
  Απάντηση
kai go etsi to vlepo.mallon prepei na nai apo to copy paste apo ta alla site pou itan dimosievmena ta arthra.logika me to kairo tha to diorthosoun ta paidia.
  Απάντηση
Να σαστε καλα παιδια.Ισως ναι να εχει καποια τετοια προβληματακια στην αρχη που θα ηταν σημαντικο να μας λετε οτι εντοπιζετε.Παντως νομιζω με το Read More θα βλεπετε κανονικα το καθε αρθρο.
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
Καλημέρα φίλε/η amalgama, αν μπορείς έλεγξε πάλι αν σου εμφανίζει ακόμα το συγκεκριμένο πρόβλημα και αν ναι, σε παρακαλώ αν μπορείς τράβηξε ένα Screenshot ώστε να δούμε και μεις αυτό που βλέπεις και εσύ, ώστε να εντοπίσουμε το πρόβλημα :)Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι για το ενδιαφέρον!Καλημέρα!
  Απάντηση
έτσι τα βλέπω...δεν ειναι και κατι σοβαρο, απλά θεώρησα καλό να το "σχολιάσω"...[Εικόνα: screenshotzuw.png][Εικόνα: screenshot1pj.png]
  Απάντηση
Οκ τώρα το είδα :)μετά από ξενύχτια δύσκολα βρίσκεις τέτοια "bugs"!Να σαι καλά για τον κόπο σου φίλε μου, κάθε σχόλιο/ιδέα/πρόταση κλπ, πάντα ευπρόσδεκτα!!Καλό Μεσημέρι
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Πρόβλημα στην αλλαγή Avatar. sudo 8 2.693 27.12.2017 20:41
Τελευταία Ανάρτηση: mAnlis
  προβλημα στην επεξεργασια με τελευταιο firefox jemadux 5 1.190 13.08.2013 03:11
Τελευταία Ανάρτηση: georgezaf
  Σχόλια άρθρων σε RSS Spiros_G 2 1.047 25.02.2012 12:36
Τελευταία Ανάρτηση: Spiros_G

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)