Εδώ τα καλά Καλωσορίσματα Νέων μελών, έχω-έχω λέμε...
Maria Afentouli, post: 12857, member: 765 είπε κι ελάλησε:Καλώς τον Χάρη!
'Η μήπως καλύτερα να πω, τον... άσπρο σίφουνα;! ;)
Σε έβλεπα στο blog και περίμενα :coola πότε θα σκάσεις μύτη και στο forum![/quote
Έγραψα ένα άρθρο, αλλά που να το στείλω; :)
  Απάντηση
Χάρης, post: 12864, member: 1144 είπε κι ελάλησε:Έγραψα ένα άρθρο, αλλά που να το στείλω; :)
Χάρη, στείλτο ή στο contact@osarena.net ή στο μέιλ μου που είναι το:
afentoulimaria@osarena.net
Διαλέγεις και παίρνεις :D

Πες μας και με ποιο nick σου ή όνομα θέλεις να το βγάλουμε.
 Σοβαρότητα (λέμε τώρα…), διαφάνεια (ΤΩΡΑ!) και Ελεύθερη πρόσβαση σε όλα.
  Απάντηση
Γεια σας και από μένα! Τώρα βρήκα κι εγώ το φόρουμ και ήδη με έχει βοηθήσει αρκετά! Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να βοηθήσω αλλά με τα λίγα που κατέχω μάλλον θα σας πρήξω κι εγώ με ότι να 'ναι ερωτήσεις:D!
  Απάντηση
Tario, post: 12950, member: 1140 είπε κι ελάλησε:Γεια σας και από μένα! Τώρα βρήκα κι εγώ το φόρουμ και ήδη με έχει βοηθήσει αρκετά! Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να βοηθήσω αλλά με τα λίγα που κατέχω μάλλον θα σας πρήξω κι εγώ με ότι να 'ναι ερωτήσεις:D!
Καλώς τον Tario. :)
Σε περιμέναμε Cool.
Λέγαμε, πότε θα 'ρθει να μας πρήξει με τις ερωτήσεις. Eek
  Απάντηση
ας πω και εγω ενα "γεια" (νωρις το θυμηθηκα... ενα μηνα μετα την εγγραφη μου :p:D )
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
DarkGoth, post: 12969, member: 1051 είπε κι ελάλησε:ας πω και εγω ενα "γεια" (νωρις το θυμηθηκα... ενα μηνα μετα την εγγραφη μου :p:D )
Ναι, πες μας τώρα ότι θες κι εσύ καλωσόρισμα. :p
Ως συντάκτης πλέον του OSArena, μπορείς ωραιότατα να... αυτο-καλωσοριστείς! Eek

ΥΓ: Μόνον ένας μήνας πέρασε; Νομίζω ότι είσαι μαζί μας χρόνια και ζαμάνια DarkGoth. :)
  Απάντηση
ναι, ειμαι πιο πολυ απο μηνα εδω αλλα στην αρχη δεν ειχα λογαριασμο, ουτε εδω, ουτε στην κεντρικη σελιδα. ασχετο, αλλα γιατι σε απλους επισκεπτες (οχι συνδεμενα μελη δηλαδη), οι υπογραφες των μελων στα ποστ, δεν φαινονται?
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
να τι εννοω σχετικα με τις υπογραφες:...
εδω ειναι οταν ειμαι σαν επισκεπτης:... και εδω οταν εχω συνδεθει στο φορουμ:...
[attachment=198] -[attachment=199]
  Απάντηση
DarkGoth, post: 12982, member: 1051 είπε κι ελάλησε:να τι εννοω σχετικα με τις υπογραφες:...
εδω ειναι οταν ειμαι σαν επισκεπτης:... και εδω οταν εχω συνδεθει στο φορουμ:...
[Εικόνα: attachment.php?thumbnail=198] -[Εικόνα: attachment.php?thumbnail=199]
Το έθεσα στους ειδικούς το ερώτημά σου, DarkGoth. Cool
  Απάντηση
Γεια και χαρά σε όλους! Παρακολουθώ το site εδώ και ένα χρόνο σίγουρα (μπορεί και παραπάνω). Συνεχίστε την καταπληκτική δουλειά :)
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)