Εδώ τα καλά Καλωσορίσματα Νέων μελών, έχω-έχω λέμε...
Καλώς τους! Καλώς σας βρήκα!
Σύντροφοι, και την το σάιτ έχει αφήσει μεγάλο ΚΕΝΟ! ήταν από τις λίγες ιστοσελίδες με (σωστή) αποψη!
Να είστε καλά!
  Απάντηση
(06.08.2018 21:54)Mocha είπε κι ελάλησε: Καλώς τους! Καλώς σας βρήκα!
Σύντροφοι, και την το σάιτ έχει αφήσει μεγάλο ΚΕΝΟ! ήταν από τις λίγες ιστοσελίδες με (σωστή) αποψη!
Να είστε καλά!

Mocha,
Σ' ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια. 
Ήμασταν και θα είμαστε πάντα εδώ, εσείς κι εμείς, όλοι μαζί.
 Σοβαρότητα (λέμε τώρα…), διαφάνεια (ΤΩΡΑ!) και Ελεύθερη πρόσβαση σε όλα.
  Απάντηση
Καλή αρχή να έχετε παιδιά
  Απάντηση
(07.08.2018 02:32)fouls είπε κι ελάλησε: Καλή αρχή να έχετε παιδιά

fouls,
Σ' ευχαριστούμε πολύ.  

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον [b]Soulrain[/b]  Peng_prosi για την άψογη δουλειά που έκανε, την υπομονή και επιμονή του τόσους μήνες, και, και, και...
Ό,τι και να πω, είναι λίγο.
Και στον [b]DarkGoth[/b] που έκανε τα πειράματα για το αν χαλάει κάτι (δώστου να χαλάει μόνο, είναι μανούλα λέμε Peng_zab )
  Απάντηση
(07.08.2018 02:42)Maria Afentouli είπε κι ελάλησε:

fouls,
Σ' ευχαριστούμε πολύ.  

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον [b]Soulrain[/b]  Peng_prosi  για την άψογη δουλειά που έκανε, την υπομονή και επιμονή του τόσους μήνες, και, και, και...
Και στον [b]DarkGoth[/b] που έκανε τα πειράματα για το αν χαλάει κάτι (δώστου να χαλάει μόνο, είναι μανούλα λέμε Peng_zab )

[Εικόνα: ?u=https%3A%2F%2Fmedia.giphy.com%2Fmedia...hy.gif&f=1]
ειμαι αυτος εδω ο τυπας ^
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
(07.08.2018 13:26)DarkGoth είπε κι ελάλησε:
(07.08.2018 02:42)Maria Afentouli είπε κι ελάλησε:

fouls,
Σ' ευχαριστούμε πολύ.  

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον [b]Soulrain[/b]  Peng_prosi  για την άψογη δουλειά που έκανε, την υπομονή και επιμονή του τόσους μήνες, και, και, και...

[Εικόνα: ?u=https%3A%2F%2Fmedia.giphy.com%2Fmedia...hy.gif&f=1]
ειμαι αυτος εδω ο τυπας ^
Peng_plotki
  Απάντηση
Ἐπιτέλους!!!
Νά ΄μαστε πάλι ἐδῶ, λίγο γηραιότεροι, λίγο πιὸ κουρασμένοι (κυρίως ἀπὸ τὴν ἀκαταμάχητη βλακεία ποὺ κυκλοφορεῖ γύρω μας) καὶ καθόλου πιὸ συνετοὶ καὶ φρόνιμοι, γιατὶ τὸ μόνο μας καταφύγιο ἦταν, εἶναι καὶ θὰ εἶναι ἡ ἱερὴ τρέλλα.
Γειά σας, κομρέιντς.
Οἱ ἄνθρωποι γεννιοῦνται ἀμόρφωτοι, ὄχι ἠλίθιοι. Γίνονται ἠλίθιοι μὲ τὴν ἐκπαίδευση.[SIZE=3] (B. Russell)
  Απάντηση
(08.08.2018 13:34)Αὐγουστῖνος είπε κι ελάλησε: Ἐπιτέλους!!!
Νά ΄μαστε πάλι ἐδῶ, λίγο γηραιότεροι, λίγο πιὸ κουρασμένοι (κυρίως ἀπὸ τὴν ἀκαταμάχητη βλακεία ποὺ κυκλοφορεῖ γύρω μας) καὶ καθόλου πιὸ συνετοὶ καὶ φρόνιμοι, γιατὶ τὸ μόνο μας καταφύγιο ἦταν, εἶναι καὶ θὰ εἶναι ἡ ἱερὴ τρέλλα.
Γειά σας, κομρέιντς.
Αυγουστίνε μου,
Ήμασταν πάντα εδώ. Απλά δεν το ξέρατε :P

Ζήτω η τρέλλλα (χμμμ..., λες να αλλάξω την υπογραφή μου και να γίνει αυτό το σύνθημά μας; Τώρα βέβαια θα μου πεις με πόσα λάμδα («λ») θα γράφεται η τρέλλα (αναλόγως με το πόση είναι η τρέλλα, πάνε και τα «λ»)...

ΥΓ: Πράος, προσπαθώ από την πρώτη στιγμή να σου απαντήσω στο Καλωσόρισμα, αλλά το φόρουμ μου πετάει σφάλμα :(
  Απάντηση
(08.08.2018 14:51)Maria Afentouli είπε κι ελάλησε: Αυγουστίνε μου,

Ζήτω η τρέλλλα (χμμμ..., λες να αλλάξω την υπογραφή μου και να γίνει αυτό το σύνθημά μας; Τώρα βέβαια θα μου πεις με πόσα λάμδα («λ») θα γράφεται η τρέλλα (αναλόγως με το πόση είναι η τρέλλα, πάνε και τα «λ»)...

ΥΓ: Πράος, προσπαθώ από την πρώτη στιγμή να σου απαντήσω στο Καλωσόρισμα, αλλά το φόρουμ μου πετάει σφάλμα :(

ΩΧ!... Μαρια μην με λες τετοια. αφου ειναι καινουρια η σελιδα. τι στον ΚΘΟΥΛΟΥ; τι ακριβως σε βγαζει;
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
(08.08.2018 21:28)DarkGoth είπε κι ελάλησε:
(08.08.2018 14:51)Maria Afentouli είπε κι ελάλησε: Αυγουστίνε μου,

ΩΧ!... Μαρια μην με λες τετοια. αφου ειναι καινουρια η σελιδα. τι στον ΚΘΟΥΛΟΥ; τι ακριβως σε βγαζει;

Είχα στείλει σκρινσότ στα μέιλ μας  Flat_happy-7
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)