Εδώ τα καλά Καλωσορίσματα Νέων μελών, έχω-έχω λέμε...
Είπα να κάνω νέες παρέες και τσουπ σας βρήκα!
  Απάντηση
loukoumis, post: 13569, member: 1218 είπε κι ελάλησε:Είπα να κάνω νέες παρέες και τσουπ σας βρήκα!
Έχεις μυαλό, φαίνεται! Cool
Άσε που ξέρεις να διαλέγεις και τις παρέες σου... Eek
 Σοβαρότητα (λέμε τώρα…), διαφάνεια (ΤΩΡΑ!) και Ελεύθερη πρόσβαση σε όλα.
  Απάντηση
Γειά στην όμορφη παρέα...ως νέος στο site .... καλώς σας βρήκα παιδιά συνεχίστε με τα καλύτερα:cool
  Απάντηση
ilai, post: 13579, member: 1221 είπε κι ελάλησε:Γειά στην όμορφη παρέα...ως νέος στο site .... καλώς σας βρήκα παιδιά συνεχίστε με τα καλύτερα:cool
Καλώς τον :barmy ενθουσιώδη ilai :).
Αν και, εδώ που τα λέμε, είσαι και εσύ πλέον αυτής της παρέας. :gen
  Απάντηση
Χαιρετω ολους τους φιλους του φορουμ και ευχομαι τα καλυτερα για ολους.Ειμαι χρηστης του λινουξ εδω και μερικους μηνες και εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος.Ο υπολογιστης μου ειναι γρηγορος σαν την πρωτη μερα και οι εφαρμογες δουλευουν μια χαρα.
Το πρωτο μου ποστ ειναι εδω και περιγραφω πως ελυσα ενα προβλημα που αντιμετωπιζε η διανομη λινουξ που χρησιμοποιω με την εμφανιση ορισμενων σαιτ οπως το [url="https://www.fimes.gr"]www.fimes.gr[/url] . Αυτα απο μενα και να ειστε καλα.
  Απάντηση
linuxovios, post: 13581, member: 1043 είπε κι ελάλησε:Χαιρετω ολους τους φιλους του φορουμ και ευχομαι τα καλυτερα για ολους.
Τόσον καιρό (ένα εξάμηνο και βάλε) μας έβλεπες και δεν μας μιλούσες, ε, linuxovie; Eek
[Πού είσαι Πάνο να πεις την αχτύπητη ατάκα σου
Παράθεση:Κι εσύ μας παρακολουθούσες; Θα καλοπεράσεις εδώ μέσα!]

ΥΓ: Τώρα όμως, που έκανες την αρχή, ποιος σε πιάνει...! :D
  Απάντηση
Γεια σου Μαρια χαιρω πολυ για τη γνωριμια.Ημουν διστακτικος στην αρχη αλλα τωρα απο δω και περα θα ειμαι αρκετα ενεργος.Χαρη στο λινουξ εμαθα αρκετα καινουργια πραγματα και αν μπορω θα βοηθησω καποιον φιλο που εχει καποιο προβλημα.
Αυτα απο μενα και να ειστε ολοι καλα.
  Απάντηση
linuxovios, post: 13587, member: 1043 είπε κι ελάλησε:Γεια σου Μαρια χαιρω πολυ για τη γνωριμια.Ημουν διστακτικος στην αρχη αλλα τωρα απο δω και περα θα ειμαι αρκετα ενεργος.
linuxovie, διστακτικότητα και osarena είναι δύο ασύμβατες έννοιες ;).
Εδώ, ό,τι αισθάνεται ο καθένας το κάνει. (Όπως είπες και εσύ, όπου και όσο μπορεί).

ΥΓ: Εμ εγώ δεν χάρηκα για την γνωριμία; :D
  Απάντηση
Χε χε το εμαθα καπως αργα αλλα οπως λενε καλλιο αργα παρα ποτε.
  Απάντηση
linuxovios, post: 13590, member: 1043 είπε κι ελάλησε:Χε χε το εμαθα καπως αργα αλλα οπως λενε καλλιο αργα παρα ποτε.
:gen
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)