Εδώ τα καλά Καλωσορίσματα Νέων μελών, έχω-έχω λέμε...
Ας μην γεμίζουμε με άπειρα νέα θέματα το forum, ας συγκεντρωθούμε σε αυτό όλοι οι νέοι φίλοι που επιθυμούν να πουν ένα "Καλώς σας βρήκα" και να πάρουν ένα περγαμόντο από τα χεράκια της Μαρίας.
:D
  Απάντηση
Καλησπεράααα!! Χαιρετώ το λαό του osarena !! Νέος στο φόρουμ αλλά χρήστης λινουξίνης το τελευταίο 1μιση χρόνο περίπου!!
Κερνάτε και καφεδάκι; :barmy Εαν όχι δε πειράζει. Εαν όμως κερνάτε τότε έναν "ελληνικό" διπλό πολλά βαρύ και όχι.;)
Είμαι αδαής, είμαι εδώ για να μάθω. Όταν μάθω υπόσχομαι ότι θα διαδώσω όσα έμαθα και σε άλλους.
  Απάντηση
sabodog, post: 12752, member: 1117 είπε κι ελάλησε:Καλησπεράααα!! Χαιρετώ το λαό του osarena !! Νέος στο φόρουμ αλλά χρήστης λινουξίνης το τελευταίο 1μιση χρόνο περίπου!!
Κερνάτε και καφεδάκι; :barmy Εαν όχι δε πειράζει. Εαν όμως κερνάτε τότε έναν "ελληνικό" διπλό πολλά βαρύ και όχι.;)
Καλώς τον sabodog που θέλει και καφεδάκι. :D
Παρέα (όλο το osrena μια παρέα) κερνάμε. :cool
Βοήθεια, το κατά δύναμιν! :)
Για καφέ, τώρα, ΔΕΝ μας έχει τύχει :rolleyes:. (Πρωτοκόλλησε :p εκεί μια αιτησούλα με το αίτημά σου και... άστην να βρίσκεται. :coola)
 Σοβαρότητα (λέμε τώρα…), διαφάνεια (ΤΩΡΑ!) και Ελεύθερη πρόσβαση σε όλα.
  Απάντηση
Καλώς σας βρήκα!
Είμαι αδαής, είμαι εδώ για να μάθω. Όταν μάθω υπόσχομαι ότι θα διαδώσω όσα έμαθα και σε άλλους.
  Απάντηση
sabodog, post: 12766, member: 1117 είπε κι ελάλησε:Καλώς σας βρήκα!
Ότι μας βρήκες, μας βρήκες. Cool
Τον καφέ βέβαια δεν βρήκες, αλλά ντάξει. Μικρό το κακό. Eek
  Απάντηση
γεια σου κοσμε!
υπαρχει καποιο σημειο στο φορουμ που θα μπορουν να ποσταρουν ηλιθιες ερωτησεις ανιδεοι σαν και του λογου μου?
  Απάντηση
debiel, post: 12776, member: 1136 είπε κι ελάλησε:γεια σου κοσμε!
υπαρχει καποιο σημειο στο φορουμ που θα μπορουν να ποσταρουν ηλιθιες ερωτησεις ανιδεοι σαν και του λογου μου?
Γεια σου και σένα debiel και αφού ήρθες και εσύ στην παρέα μας :barmy, θα καταλάβεις ότι στο osarena ΔΕΝ υπάρχουν ηλίθιες ερωτήσεις. :D
Άλλωστε, σε αυτήν την περίπτωση θα... σας έτρωγα όλους λάχανο! :p

Είμαστε εδώ για να μάθουμε και, ταυτόχρονα, να περάσουμε καλά.
Ρίξε μια ματιά στις κατηγορίες του forum και διάλεξε πού νομίζεις ότι ανήκει το θέμα το οποίο θες να συζητήσεις.

ΥΓ: Αν κάνω λάθος -όσον αφορά τις κατηγορίες του forum-, ας με προλάβει κάποιος....!!! :coola
  Απάντηση
Δεν υπάρχουν ηλίθιες ερωτήσεις.
Μόνο ηλίθιες απαντήσεις (όταν κάποιος ειρωνεύεται ή νομίζει πως κάνει πλάκα στον ερωτώντα)

:)
Καλώς ήρθες ξέχασα να πω...
  Απάντηση
Γράφτηκα και εγώ :)
  Απάντηση
Χάρης, post: 12856, member: 1144 είπε κι ελάλησε:Γράφτηκα και εγώ :)
Καλώς τον Χάρη!
'Η μήπως καλύτερα να πω, τον... άσπρο σίφουνα;! ;)
Σε έβλεπα στο blog και περίμενα :coola πότε θα σκάσεις μύτη και στο forum!
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)