Προεπισκόπηση εικόνων σε αρχεία ήχου στον Dolphin [Λύθηκε]
Δεν προσέχεις και θα σε μαλώσω. Πήγαινε στο φάκελο Downloads από τον Dolphin. Δεξί κλικ -> Actions -> Open Terminal Here και θα ανοίξει η κονσόλα στο Downloads.
Το άπλυτο κορμί το πλένεις. Καθαρίζει. Η βρόμικη ψυχή πώς πλένεται;
  Απάντηση
Aυτο τι μας λεει:
Κώδικας:
[dimitris@localhost ~]$ cd /home/dimitris/Downloads
[dimitris@localhost Downloads]$ sudo rpm -Uvh --nosignature audiothumbs-0.2-4.mga4.i586.rpm
Preparing...                                                          ################################# [100%]
Updating / installing...
  1:audiothumbs-0.2-4.mga4                                          ################################# [100%]
[dimitris@localhost Downloads]$

Προσεξα στις ρυθμισεις του Dolphin οτι προστεθηκε το ''Audio Files'' παλι, και ειναι και τικαρισμενο απο μονο του.
Για να κανω ενα reboot.
  Απάντηση
Δε χρειάζεται reboot.
  Απάντηση
Δεν ξερω γιατι δεν δουλευει.
Η κονσολα μου λεει οτι ειναι εγκατεστημενο:
Κώδικας:
[dimitris@localhost Downloads]$ sudo rpm -Uvh --nosignature audiothumbs-0.2-4.mga4.i586.rpm
Preparing...                                                          ################################# [100%]
        package audiothumbs-0.2-4.mga4.i586 is already installed
[dimitris@localhost Downloads]$
  Απάντηση
Μια "χαζή" ερώτηση. Τα mp3 σου έχουν ενσωματωμένα εξώφυλλα, ώστε να δείξει κάτι;
  Απάντηση
Soulrain Falls, post: 15636, member: 1313 είπε κι ελάλησε:Μια "χαζή" ερώτηση. Τα mp3 σου έχουν ενσωματωμένα εξώφυλλα, ώστε να δείξει κάτι;
Ναι εχουν, αυτην την δουλεια κανω τελευταια, ενσωματωνω εξωφυλλα σε mp3 με το EasyTag και τα βλεπω παντου, δηλαδη σε Gnome, unity, και σε ολα τα KDE εκτος απο fedora KDE! :p
  Απάντηση
Περίεργο. Εγώ το δοκίμασα σε live cd, από περιέργεια γιατί δεν έχω Fedora και να το αποτέλεσμα
  Απάντηση
Και εγω θελω!!!!!!!!!!!! :rolleyes:
Εχει δυο μηνες που το ψαχνω στο ΚDE μου αλλα τιποτα... τι γινετε λαθος;
  Απάντηση
Αν έχεις δοκιμάσει διάφορους τρόπους, ενδέχεται να υπάρχει κάτι κάπου που δεν πρέπει.
  Απάντηση
Στις ρυθμισεις dolphin, κατω εκει που λεει: ''Skip previews for remote files above'' το εχεις στο 0 (μηδεν) ΜΒ η το εχεις περισσοτερο;
https://i1341.photobucket.com/albums/o75...352a26.png
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  script για μετατροπη dts ηχου σε ac3 nikos 1 1.323 07.10.2011 14:32
Τελευταία Ανάρτηση: modenas88

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)