Τεχνολογικές «Ειδήσεις» που στα @@ μας
psyxroskianapodos, post: 16166, member: 129 είπε κι ελάλησε:Κάποιος ανακάλυψε το https://starxidiamas.tumblr.com/
Ε, και?... στεναχωρηθηκες, ε?... ηθελες να εχεις εσυ την αποκλειστικοτητα στις π@π@ριες...:lolx:rolfx
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
Και μετά εσείς ελπίζετε πως θα βελτιωθεί η χαμηλή ποιότητα του ελληνόφωνου web.
Μπα, χλωμό το κόβω και πως άλλωστε, όταν βλέπεις τέτοια θέματα σαν το πιο κάτω να δημοσιεύονται από -και καλά- τεχνολογικές σελίδες (αν και η συγκεκριμένη αποτελεί την ουσία το επίσημο/ανεπίσημο blog της δίωξης της ελληνικής αστυνομίας):

[IMG]Screenshot-174.png[/IMG]

Και άντε, αφού είναι παιδιά του Facebook (αυτό είναι το web για αυτούς και οι υπηρεσίες των MS/Apple), ας τους δώσουμε και ένα like:
[IMG]staa.jpg[/IMG]
  Απάντηση
[IMG]Screenshot150.png[/IMG]
  Απάντηση
:fap :fap :fap:fap

[IMG]Screenshot19.png[/IMG]
  Απάντηση
:fap:fap:fap:fap
[IMG]Screenshot-111.png[/IMG]
  Απάντηση
Γενικά όλο το SecNews.... :fap
  Απάντηση
[IMG]Screenshot-176.png[/IMG]
  Απάντηση
[IMG]Screenshot20.png[/IMG]
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
[attachment=286]
δεν βλεπω την ωρα... θα βαλω ορο και καθετηρα και θα περιμενω εξω απο τη μικρομαλακια... :lolx:rolfx
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
[IMG]Screenshot-116.png[/IMG]
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)