Τεχνολογικές «Ειδήσεις» που στα @@ μας
Hellena, post: 17589, member: 58 είπε κι ελάλησε:Μα να μην του δώσει το twitter account που ως γνωστόν άλλωστε twittαρε ο ίδιος ο Αντώνης;
[IMG]oldlinksstw.jpg[/IMG]
Η ζωή μας είναι άσκοπα λαχανητά σε κανονισμένες απεργίες ρουφιάνους και περιπολικά.
  Απάντηση
Hellena, post: 17589, member: 58 είπε κι ελάλησε:Μα να μην του δώσει το twitter account που ως γνωστόν άλλωστε twittαρε ο ίδιος ο Αντώνης;
Μια λέξη μόνο:

Το θέμα είναι μείζον και σοβαρό;
  • Από πού θα twittαρει τώρα ο Αλέξης;
  • Πώς θα διαδοθεί ο αριστερός πολιτικός λόγος και στο Twitter;
  • Ποιοι είμαστε;
  • Πού πάμε;
  • Υπάρχει θεός;
  • Τι πίνετε;
  • Από πού ψωνίζετε άρθρα;
Αλήθεια καλέ, θα μας ενημερώσετε και αν αυτοκτονήσει ο Teo;
Αν κάνει νέο τουιτ ο Άδωνης;
Αν αλλάξει χρώμα το Facebbok, Twitter;

Συνεχίστε την υπέροχη δουλειά παιδιά, με αυτή την σοβαρότητα και φερεγγυότητα που σας διακατέχει. :barmy

τι πινουν? θα σε πω εγω τι πινουν. τα ληγμενα μανιταρια που βγαζω στην ακρη. με τα βουτανε γιατι νομιζουν οτι ειναι καλα, και απλα υποθετουν οτι δεν τα χρειαζομαι!... ναι ρε χαζοπουλια secνεα, σε'σας το λεω!... ειναι ΛΗΓΜΕΝΑ και τα εχω ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ρεεε!... καταλαβατε τωρα γιατι καιτε κυκλωματα? ΓΚΕΓΚΕ?... :lolx:rolfx:lolx:rolfx
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
Είναι κατάντια τέτοιες δημοσιεύσεις. Δείγμα του πολιτισμού και της σκέψης του μέσου έλληνα μικροαστού.
Και βλέποντας το πως αναπαράγονται και σχολιάζονται τέτοια ρυπαρά και χωρίς καμιά απολύτως επαφή με την πραγματικότητα, άρθρα και ειδήσεις, όλα τα υπόλοιπα περί συλλογικής σκέψης, ανατροπής, ρήξης και επανασύστασης της κοινωνίας, προφανώς μοιάζουν γραφικότητες.
Ας ζήσουμε με την ελπίδα του Znation ή όποιας άλλης αποκάλυψης που μοιάζουν πιο πιθανές από την όποια κοινωνική αλλαγή και σκέψη.
Καλά, τα λεφτά το καταλαβαίνω. Την αγάπη ρε σεις, πως την πήραν;
  Απάντηση
Στις άλλες τεχνολογικές και hacking ειδήσεις της ημέρας [2/2/16]:

[IMG]zarx.png[/IMG]
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)