Τεχνολογικές «Ειδήσεις» που στα @@ μας
Ο τίτλος είναι σαφής. Εδώ βάζουμε μια φωτογραφία, με ειδήσεις που αφορούν γενικότερα τεχνολογία/διαδίκτυο που τους δίνουν έμφαση σαν κάτι σπουδαίο, μα εμάς στα @@ μας!
Παράθεση:Την φωτογραφία συνιστούμε να την ανεβάζετε στο ανοιχτού κώδικα mediacru.sh, [δείτε σχετικά], πατώντας το κουμπάκι με την εικόνα επάνω και εισάγοντας το url διαμοιρασμού που θα σας δώσει:

[IMG]Screenshot16.png[/IMG]

Να προτιμάτε να βάζετε μια εικόνα ανά ποστ, σε κάπως μεγάλο μέγεθος (όχι κάτω από 555 σε πλάτος), στολίζοντάς την (με ένα πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνων), με το ανάλογο... logo (όποιο από αυτά θέλετε):

-Το πρώτο:

[IMG]star.jpg[/IMG]
-Το δεύτερο:
[IMG]staaa.jpg[/IMG]
-Το τρίτο:
[IMG]staa.jpg[/IMG]
Δείτε πώς:
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
[IMG]FB.png[/IMG]
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
[IMG]lazo.png[/IMG]
  Απάντηση
[IMG]fb.png[/IMG]
  Απάντηση
[attachment=280]
SmartWatch, τι αλλη παπαρια θα σκεφτουν να βγαλουν?... αναρωτιεμαι πραγματικα...
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
[attachment=282]
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
[IMG]Screenshot17.png[/IMG]

Δεν το έχει εντοπίσει κανένας ακόμα, παρά μόνο ΈΛληνες που δεν το είπαν πουθενά αλλού ως τώρα, παρά μονάχα στο μπάτσο-Secnews (όχι σήμερα, μα αύριο, όμως)... :fap

Κοινώς:
[IMG]star.jpg[/IMG]
  Απάντηση
Χαχαχαχαχα
  Απάντηση
[IMG]Screenshot150.png[/IMG]
Η ζωή μας είναι άσκοπα λαχανητά σε κανονισμένες απεργίες ρουφιάνους και περιπολικά.
  Απάντηση
Κάποιος ανακάλυψε το https://starxidiamas.tumblr.com/
[Εικόνα: eksaptei.jpg]
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)