Συμβατότητα διανομών με υπολογιστές
Soulrain Falls, post: 20661, member: 1313 είπε κι ελάλησε:Πού χάθηκες εσύ βρε; Αγανάκτησες με την ανύπαρκτη ζωή σου και είπες να κάνεις το κομμάτι σου;...

soulrain, λες να εχει τοσο πολυ ανυπαρκτη ζωη, που οτι ουτε το λινουκς δεν τον αντεξε, και αυτοΧτονησε? (παλιος, πρωην λινουκσακιας)... ΛΟΛ!!!... :lolx:rolfxεχω υποψη μου ενα ατομο με τοσο ανυπαρκτη ζωη, που θα αυτοΧτονουσε μεχρι και λινουκς, που ηταν εδωμεσα, αλλα μπα δεν πιστευω να εχει ΤΟΣΟ θρασος. να ειχε χαθει τοσον καιρο και να ξαναφανηκε με αλλο ονομα? αρνουμαι να πιστεψω οτι θα ειναι αυτος. αυτο θα ηταν η απολυτη καταντια.
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
DarkGoth, post: 20665, member: 1051 είπε κι ελάλησε:soulrain, λες να εχει τοσο πολυ ανυπαρκτη ζωη, που οτι ουτε το λινουκς δεν τον αντεξε, και αυτοΧτονησε? (παλιος, πρωην λινουκσακιας)... ΛΟΛ!!!... :lolx:rolfxεχω υποψη μου ενα ατομο με τοσο ανυπαρκτη ζωη, που θα αυτοΧτονουσε μεχρι και λινουκς, που ηταν εδωμεσα, αλλα μπα δεν πιστευω να εχει ΤΟΣΟ θρασος. να ειχε χαθει τοσον καιρο και να ξαναφανηκε με αλλο ονομα? αρνουμαι να πιστεψω οτι θα ειναι αυτος. αυτο θα ηταν η απολυτη καταντια.
Δεν ήταν εξαφανισμένος τόσον καιρό DarkGoth. (Βγαίνει με διάφορα ονόματα.)
Απλά, ban-άρεται ο λογαριασμός του άμα τη εμφανίσει του (και, ως εκ τούτου, δεν φαίνεται το post / σχόλιό του).
 Σοβαρότητα (λέμε τώρα…), διαφάνεια (ΤΩΡΑ!) και Ελεύθερη πρόσβαση σε όλα.
  Απάντηση
Maria Afentouli, post: 20673, member: 765 είπε κι ελάλησε:Δεν ήταν εξαφανισμένος τόσον καιρό DarkGoth. (Βγαίνει με διάφορα ονόματα.)
Απλά, ban-άρεται ο λογαριασμός του άμα τη εμφανίσει του (και, ως εκ τούτου, δεν φαίνεται το post / σχόλιό του).

χμμμ, ειχαμε 2 βαρεμενους εδωμεσα (αν και το «βαρεμενος» δεν ταιριαζει, γιατι βαρεμενες λενε οι κρητικοι τις εγγυες :lolx ), εκεινον τον μασονοκουλτουριαρη, και τον αλλον τον στραβοξυλο (καταλαβες για ποιον λεω). ποιον απο τους 2 εννοεις? εγω εννοουσα τον στραβοξυλο.

Υ.Γ:... υπαρχει και εδωμεσα λειτουργια για moderation στις απαντησεις? ενδιαφερον. δεν το ηξερα. και απ'οτι φαινεται κανει καλη δουλεια, στο να εξαφανιζει... ζουζουνια... :winkx
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
DarkGoth, post: 20838, member: 1051 είπε κι ελάλησε:χμμμ, ειχαμε 2 βαρεμενους εδωμεσα (αν και το «βαρεμενος» δεν ταιριαζει, γιατι βαρεμενες λενε οι κρητικοι τις εγγυες :lolx ), εκεινον τον μασονοκουλτουριαρη, και τον αλλον τον στραβοξυλο (καταλαβες για ποιον λεω). ποιον απο τους 2 εννοεις? εγω εννοουσα τον στραβοξυλο.
Ο «στραβόξυλος», ΚΑΜΜΙΑ σχέση με τον «μασονοκάτι».
 Σοβαρότητα (λέμε τώρα…), διαφάνεια (ΤΩΡΑ!) και Ελεύθερη πρόσβαση σε όλα.
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)