Μπράβο στην Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος. Όχι μπράβο της
Επιτέλους, εξιχνιάσθηκε ένα έγκλημα που συνετάραζε το πανελλήνιο επί δυο δεκαετίες:

Παράθεση:Συνελήφθη ο... «σε είδα στην καφετέρια και μου άρεσες»
Ας δούμε τι λέει η "είδηση" , την οποία με μια γρήγορη ματιά στην μπατσοσελίδα, δεν είδα να υπάρχει.
Από την άλλη δεν ξέρω αν αυτό που περιγράφει γινόταν ακόμα, θυμάμαι συνέβαινε από τα τέλη της δεκαετίας του 90 μέχρι κάπου τα μέσα της δεκαετίας του 2000.
Από την άλλη, η δημοσίευση αυτή έχει γίνει μόνο από εθνικιστικές και συνωμοσιολογικές ειδησιο-γραφικές ιστοσελίδες.
Enjoy:

[IMG]oldlinkoyps1.png[/IMG]
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
Το μήνυμα αυτό κυκλοφορεί και τώρα, πριν ένα δίμηνο περίπου είχε έρθει και σε μένα, πριν καμιά βδομάδα σε ένα γνωστό μου! Αυτός τσίμπησε και νόμιζε ότι το τηλέφωνο του το είχα δώσει εγώ στην ''κοπέλα'' και ήρθε χαμογελαστός στο σπίτι για να του δώσω λεπτομέρειες!!! Τώρα αν τους έπιασαν ή όχι δεν ξέρω άλλα όπως είπε και ο Κωνσταντίνος σε ακροδεξιά site αναπαράγεται οπότε...
I want to hear the scream of the butterfly..
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  H Υποδιεύθυνση Ηλεκτρονικού Εγκλήματος το Ransomware & το format constantinos 5 4.786 19.01.2017 20:06
Τελευταία Ανάρτηση: DarkGoth

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)