Αφού δεν το 'χεις, γιατί το γράφεις;
Αφού δεν έχεις ιδέα χρυσό μου, για το τι είναι αυτό που γράφεις, γιατί το κάνεις;
Ε; Γιατί;;;
[περί Clonezilla ο λόγος]
Αν είναι για να μας διασκεδάσεις, μην σταματάς συνέχισε, τα πας π-ε-ρ-ί-φ-η-μ-α. :gen

[IMG]oldlinksecsuc2.png[/IMG]
  Απάντηση
Τα θερμά μου συλλαλητήρια στο άτομο που έκανε αυτή την εξαιρετική παρουσίαση. Πλέον είμαι απόλυτα ενημερωμένος για το Clonezilla. Πώς θα μπορούσα να μην είμαι άλλωστε, με τόσες λεπτομερείς πληροφορίες που διάβασα; Μάλλον όμως κάνουν πουλάκια τα μάτια μου γιατί βλέπω GUI ενώ δεν έχει.
Εγώ πάντως θα άλλαζα την τελευταία πρόταση αυτής της υπέροχης παρουσίασης σε "δεν υπάρχει ίχνος μυαλού αλλά αν γράφετε ό,τι σας κατέβει, μπορεί κάποιος να καταλάβει".
Το άπλυτο κορμί το πλένεις. Καθαρίζει. Η βρόμικη ψυχή πώς πλένεται;
  Απάντηση
Soulrain Falls, post: 17258, member: 1313 είπε κι ελάλησε:Τα θερμά μου συλλαλητήρια στο άτομο που έκανε αυτή την εξαιρετική παρουσίαση. Πλέον είμαι απόλυτα ενημερωμένος για το Clonezilla. Πώς θα μπορούσα να μην είμαι άλλωστε, με τόσες λεπτομερείς πληροφορίες που διάβασα; Μάλλον όμως κάνουν πουλάκια τα μάτια μου γιατί βλέπω GUI ενώ δεν έχει.
Εγώ πάντως θα άλλαζα την τελευταία πρόταση αυτής της υπέροχης παρουσίασης σε "δεν υπάρχει ίχνος μυαλού αλλά αν γράφετε ό,τι σας κατέβει, μπορεί κάποιος να καταλάβει".
[Εικόνα: heart.png]
Παράθεση:το νέο linux kernel που όλοι περιμέναμε.
Όλοι. Σε σταθμούς, στάσεις, λιμάνια, αεροδρόμια. Παντού. Αγαπάμε ΤΟ νεο linux kernel που έχουν ΤΑ Linux.
Και πάνω απ' όλα χαιρόμαστε που ε--π-ι-τ-έ-λ-ο-υ-ς εκσυγχρονίστηκε το Syslinux. Ελπίζω στην επόμενη έκδοση να το δούμε και hipster. [Εικόνα: heart.png]
  Απάντηση
Soulrain Falls, post: 17258, member: 1313 είπε κι ελάλησε:Τα θερμά μου συλλαλητήρια στο άτομο που έκανε αυτή την εξαιρετική παρουσίαση. Πλέον είμαι απόλυτα ενημερωμένος για το Clonezilla. Πώς θα μπορούσα να μην είμαι άλλωστε, με τόσες λεπτομερείς πληροφορίες που διάβασα; Μάλλον όμως κάνουν πουλάκια τα μάτια μου γιατί βλέπω GUI ενώ δεν έχει.
Βασικά πιστεύω πως σαν gui, ο/η ποιητής, εννοεί πως στην boot οθόνη δεν έχει εικονίδια και γουτσου-γουτσουλιές που μπορείς να κάνεις κλικ με το mouse.
Προφανώς αυτή/ος που μετέφραζε αυτό, θα καταλάβαινε, με αυτά που έγραφε, κάτι τέτοιο:
Παράθεση:的形容词。那么,希腊朋友们,如果你想要学习或者正在学习中文普通话,或者你对中国和中国文化很感兴趣,这里是我们倾心为你打造的网站。我们乐于在此分享 我们对中文及中国的了解与喜爱,并且提供中文字典及书籍的连接地址。美中不足的是,由于希腊语-汉语参考资料有限,开始我们将使用英语。如果你就是中国人 而且愿意帮助改进这个网站,请发邮件联系我们!我们希望有类似的网站能帮助中国人学习希腊语!请浏览我们的网站,也许你不懂希腊语,但当你发现网站中的汉 语有错误时,请通知我们尽快纠正。
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
Γράφει
Κώδικας:
ο Linux kernel i486 αντικαταστάθηκε από την έκδοση i586
Να υποθέσω αναβαθμίστηκαν και οι επεξεργαστές σε αρχιτεκτονική 3.10 LTS; Κι αφού το Syslinux εκσυγχρονίστηκε, γιατί δεν τιτλοφορούσε το άρθρο "Ανακαίνιση του Clonezilla";
Το άπλυτο κορμί το πλένεις. Καθαρίζει. Η βρόμικη ψυχή πώς πλένεται;
  Απάντηση
Πονέσανε τα μάτια μου. :angy

Soulrain Falls, post: 17264, member: 1313 είπε κι ελάλησε:Γράφει
Κώδικας:
ο Linux kernel i486 αντικαταστάθηκε από την έκδοση i586
Να υποθέσω αναβαθμίστηκαν και οι επεξεργαστές σε αρχιτεκτονική 3.10 LTS; Κι αφού το Syslinux εκσυγχρονίστηκε, γιατί δεν τιτλοφορούσε το άρθρο "Ανακαίνιση του Clonezilla";
Ε καλά, κάτσε να γίνει πρώτα η μετακόμιση και μετά η ανακαίνιση.
  Απάντηση
constantinos, post: 17263, member: 6 είπε κι ελάλησε:Βασικά πιστεύω πως σαν gui, ο/η ποιητής, εννοεί πως στην boot οθόνη δεν έχει εικονίδια και γουτσου-γουτσουλιές που μπορείς να κάνεις κλικ με το mouse.
Προφανώς αυτή/ος που μετέφραζε αυτό, θα καταλάβαινε, με αυτά που έγραφε, κάτι τέτοιο:
Επίθετα. Έτσι, η Ελλάδα φίλοι, αν θέλετε να μάθετε ή να μαθαίνουν Κινέζικα, είτε σας ενδιαφέρει η Κίνα και η κινεζική κουλτούρα, εδώ είναι τα μάτια μας για να δημιουργήσετε ένα δικτυακό τόπο. Είμαστε χαρούμενοι είμαστε εδώ για να μοιραστούμε την κινεζική γλώσσα και την κατανόηση και την αγάπη, και να παρέχουν κινεζική λεξικό και βιβλίο συνδεδεμένη διεύθυνση. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι λόγω των Ελληνικών - περιορισμένη κινεζικές αναφορές, θα αρχίσουν να χρησιμοποιούν τα Αγγλικά. Εάν είστε πρόθυμοι να βοηθήσουν τον κινεζικό λαό, αλλά και για να βελτιωθεί η ιστοσελίδα, παρακαλούμε στείλτε μας email! Ελπίζουμε να έχουμε παρόμοιους ιστότοπους για να βοηθήσει τους Κινέζους να μάθουν ελληνικά! Παρακαλούμε επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας, ίσως δεν καταλαβαίνουν ελληνικά, αλλά όταν μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα στα κινέζικα λάθος, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε το συντομότερο δυνατό για να διορθώσει.
  Απάντηση
Logan, post: 17268, member: 1380 είπε κι ελάλησε:Επίθετα. Έτσι, η Ελλάδα φίλοι, αν θέλετε να μάθετε ή να μαθαίνουν Κινέζικα, είτε σας ενδιαφέρει η Κίνα και η κινεζική κουλτούρα, εδώ είναι τα μάτια μας για να δημιουργήσετε ένα δικτυακό τόπο. Είμαστε χαρούμενοι είμαστε εδώ για να μοιραστούμε την κινεζική γλώσσα και την κατανόηση και την αγάπη, και να παρέχουν κινεζική λεξικό και βιβλίο συνδεδεμένη διεύθυνση. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι λόγω των Ελληνικών - περιορισμένη κινεζικές αναφορές, θα αρχίσουν να χρησιμοποιούν τα Αγγλικά. Εάν είστε πρόθυμοι να βοηθήσουν τον κινεζικό λαό, αλλά και για να βελτιωθεί η ιστοσελίδα, παρακαλούμε στείλτε μας email! Ελπίζουμε να έχουμε παρόμοιους ιστότοπους για να βοηθήσει τους Κινέζους να μάθουν ελληνικά! Παρακαλούμε επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας, ίσως δεν καταλαβαίνουν ελληνικά, αλλά όταν μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα στα κινέζικα λάθος, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε το συντομότερο δυνατό για να διορθώσει.
Βάλτο και συ στον τοίχο σου αν τολμάς.
Με κάθε like και share ένα βατραχάκι στο Γκιλπιστάν, θα παίρνει από 1 cent για να γίνει σαύρα.
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
constantinos, post: 17269, member: 6 είπε κι ελάλησε:Βάλτο και συ στον τοίχο σου αν τολμάς.
Με κάθε like και share ένα βατραχάκι στο Γκιλπιστάν, θα παίρνει από 1 cent για να γίνει σαύρα.
έχε χάρη που εκσυγχρονίστηκε ο ser-Linus στα καινούργια γιουμπάντου και είμαι στα χάι μου.
  Απάντηση
αλλο ενα πιο "φρεσκο":...
[attachment=324]
τρεμετε λινουκσακιαδες!... το συστημα σας εγινε παντζουρια!... :fap:fap
αν και αυτο οντως υπαρχει, αν διαβασετε αλλα ξενογλωσσα ΚΑΝΟΝΙΚΑ αρθρα, δεν το αναφερουν ουτε καν τοσο επικινδυνο, αλλα αντιθετως σχετικα ευκολο να το αποφυγουμε (σε αντιθεση με το heartbleed για παραδειγμα, που πρεπει να διορθωθει το ιδιο το SSL που παρουσιαζει το σφαλμα αυτο), ρυθμιζοντας καταλληλα τα δικαιωματα των χρηστων, και χρησιμοποιωντας κωδικους (ειναι πολλοι που δινουν υπερβολικα πολλα δικαιωματα στον χρηστη, και δεν βαζουν κωδικο στον sudo και αλλου για "ευκολια", και αυτοι ειναι κυριως ευαλωτοι σε αυτο)
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Άργησα γιατί ένα μποζόνιο φρέναρε μπροστά μου Maria Afentouli 0 1.247 15.11.2015 03:03
Τελευταία Ανάρτηση: Maria Afentouli
  Γιατί χρησιμοποιείτε Linux; 0 2.372 Λιγότερο από 1 λεπτό πριν
Τελευταία Ανάρτηση:
  Γιατί να μπω στο Διαδίκτυο; [Video του 1995] 0 484 Λιγότερο από 1 λεπτό πριν
Τελευταία Ανάρτηση:

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)