Γειά και χαρά!
Γειά σας παιδιά!

Το όνομά μου είναι Πέτρος, είμαι 21 χρωνών και μένω στην Αθήνα (όχι κέντρο). Χρησιμοποιώ Android συσκευές 1μιση χρόνο πλέον (απο τον Αύγουστο του 2010) και έχω "τσακωθει" με iOS χρήστες ουκ ολίγες φορές! Βρήκα το site από μια αναζήτηση στο Google και από τότε το έχω στα αγαπημένα.

Το πρώτο μου ήταν το Samsung GT-i5700 ή αλλιώς Galaxy Spica και έτρεχε την έκδοση 1,5!! Μου το χάρισε ένας φίλος που είχε γνωστό σε μια σχετική αποθήκη. Το κράτησα 8 μήνες αλλάζοντας πολλές ρομ.
Μετά πήγα στο Samsung GT-i5800 (καινούριο) με μια τράμπα με έναν θείο μου (του έδωσα ένα Νοκια με symbian s60 επειδή του άρεσε και πηρα εγω με την επιδότησή του αυτό. Το κράτησα 1 μήνα και το έδωσα στην αδερφή μου, γιατί ο γνωστός που προανέφερα έφερε το HTC Herο. Αυτό το χρησιμοποίησα για 4 μήνες και το πουλησα για να πάρω πριν κανα δυό μήνες το Nexus One, εδώ θέλω να μεινω τουλάχιστον ένα χρόνο (μιας και έχει και εγγύηση). Στο N1 τρέχω CyanogenMod 7.1 και είμαι ικανοποιημένος αλλά περιμένω μια λειτουργική CM9!!!!

Επίσης από αρχές Σεπτέμβρη είμαι κάτοχος του Asus Transformer. Πολύ ωραία συσκευή, αν και τώρα διαβάζω για τους τετραπύρηνους και ανυσηχώ μην μείνω πίσω μιας και η συσκευή μου είναι ακόμα καινούρια.

Σε υπολογιστή χρησιμοποιώ Windows, μιας και αυτά έχω μάθει από μικρό παιδί (από Windows 95!).
Θέλω να δοκιμάσω Linux αλλά και Macintosh (σαν δεύτερα λειτουργικά μιας και είμαι και gamer).

Γενικά είμαι γκατζετάκιας και ερωτευμένος με την τεχνολογία.

1* Τον Σεπτέμβρη πόσταρα σαν petran_7 (δε νομίζω να είχα λογαριασμό). Τώρα προσπαθώ να κάνω log in με username petran_7 αλλα λεει ότι δεν είναι σωστό. Δεν με πειράζει έχω αυτό το λογαριασμό. Απλά το αναφέρω μιάς και έγινε αυτό το μπέρδεμα.

2* Στο blog σχολιάζω με το κανονικό μου όνομα μέσω του λογαριασμού μου στο Google, το όνομά μου είναι Πέτρος Λιαρόπουλος.

3* Στο Facebook είμαι αυτός: https://www.facebook.com/liaropoulos για όποιον θέλει να με κάνει φίλο.

4* Στο GPlus είμαι αυτός: https://plus.google.com/110126158880278558352

5* Και επειδή μου αρέσουν οι φωτογραφίες, και η χώρα μας μας δίνει την ευκαιρία να βγάλουμε πολλές, δείτε κάποιες (όσες είναι από Σαντορίνη είναι της αδερφής μου) https://www.panoramio.com/user/petrosgr

Σας κούρασα!
  Απάντηση
Γνωστός και μη εξαιρετέος Πέτρο. ΚΑΙ συνάδελφος (λόγω Transformer)
  Απάντηση
:D
  Απάντηση
Καλωσόρισες Πέτρο! Και ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Καλή χρονια να έχουμε!
My name is El Administrador, and I am your God.
  Απάντηση
Καλώς σας βρήκα!! :D
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  γειά χαρά! kirki_free 8 2.200 23.04.2016 20:10
Τελευταία Ανάρτηση: Maria Afentouli
  ένα γεια... gzuuma 1 1.415 26.11.2015 21:39
  Εεε! Γειά!! skylik8 6 1.804 07.10.2015 01:05
Τελευταία Ανάρτηση: Πράος
  Γεια savor13 8 2.749 05.10.2015 00:39
Τελευταία Ανάρτηση: DarkGoth
  Γεια χαρα σε ολους!!! cobain 3 1.387 07.09.2014 15:00

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)