Προσθήκη νέων emoticons
Μερικά νέα emots για να έχουμε να σαχλαμαρίζουμε και παλιμπαιδίζουμε:

:cat :funny :money :hoha :seeu :scary

και τέλος (δημιουργία του debianass):

:osr1
My name is El Administrador, and I am your God.
  Απάντηση
heh είναι ο λεονάιντας, μάλλον σαρκαστικό...
СМЕРТЬ НАСИПЬИКАМ ТРУДЯШИХСЯ
  Απάντηση
debianass, post: 22158, member: 1803 είπε κι ελάλησε:heh είναι ο λεονάιντας, μάλλον σαρκαστικό...
Μια χαρά, κανένα πρόβλημα με τον σαρκασμό δεν υπάρχει, οπότε ανάγεται σε αυτοσαρκασμό. :good
  Απάντηση
hmm.. καλά τότε αλλάζω signature. Αυτό είναι μεγάλο δεν κάνει για emoticon και διατηρεί την αποδόμηση του λεονάιντας :frog

Υ.Γ. Ηλίου φαεινότερο ότι με χρηματοδοτεί το ίδρυμα Soros και η παγκόσμια εβραική συνομωσία.
  Απάντηση
O Λεωνίδας θα μπορούσες να πεις πως πολέμησε τον φιλελευθερισμό της εποχής. o_O
Ξέρεις, η χρονική εξέλιξη: μοναρχία > φεουδαρχία > καπιταλισμός > φιλελευθερισμός.

Χαριτωμένα όλα τα emots, μα πάντα το αγαπημένο μου παραμένει αυτό: :vampire
Η ζωή μας είναι άσκοπα λαχανητά σε κανονισμένες απεργίες ρουφιάνους και περιπολικά.
  Απάντηση
Gianna, post: 22169, member: 1359 είπε κι ελάλησε:Ξέρεις, η χρονική εξέλιξη: μοναρχία > φεουδαρχία > καπιταλισμός > φιλελευθερισμός.
Εγώ νόμιζα πως ήταν:
μητριαρχία > πατριαρχία > φεουδαρχία/θεοκρατία > καπιταλισμός > διεθνής κεφαλαιοκρατία (κατα Λένιν "ιμπεριαλισμός")

Ο Λεονάιντας πάντως έβγαζε το ψωμάκι του καταστέλλοντας καλαματιανούς είλωτες, όπως όλοι οι στρατιώτες της αρχαίας Σπάρτης. Αυτό μάλλον τον φέρνει πιο κοντά στο φιλελευθερισμό παρά στους πολέμιούς του.
  Απάντηση
αυτο με το osarena/leonidas το ειχα δει στα σχολια του debianass, και η πλακα ειναι οτι το εψαχνα στα ηδη εγκατεστημενα εικονιδια απο προχθες :D:p τωρα εξηγειται γιατι δεν το εβρισκα (χρηστης, γιωτομπαλο, user :D:p )
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
@ DarkGoth
[Εικόνα: cthulhu.gif]
  Απάντηση
debianass, post: 22173, member: 1803 είπε κι ελάλησε:@ DarkGoth
[Εικόνα: cthulhu.gif]
αυτα τα εικονιδια, τα εχεις φτιαξει εσυ? με τι ακριβως τα εφτιαξες? με το gimp? αυτο το ΚΘΟΥΛΟΥ παντως θα το «τσιμπισω»
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
@ DarkGoth
όχι, αυτό το είχα δει σ'ένα ιταλικό φόρουμ πολιτικού σχολιασμού και το απαλλοτρίωσα.
Θα σε απογοητεύσω αλλά χρησιμοποιώ γνωστή εφαρμογή windows από wine. Πολύ κακώς γιατί εκτός του gimp υπάρχουν αρκετές και αξιόλογες native εφαρμογές.

Υ.Γ. εννοείται ότι τα απαλλοτριωμένα μοιράζονται ελεύθερα.
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Δημιουργία νέων κατηγοριών στο Forum El Administrador 2 984 19.08.2013 19:21
Τελευταία Ανάρτηση: eliaskas

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)