To βραχιόλι e-πορτοφόλι οι ΕΛ και το Χάραγμα
Soulrain Falls, post: 22499, member: 1313 είπε κι ελάλησε:Αγγλικά ξέρεις; Αν ναι, πήγαινε εδώ: https://www.metabunk.org/debunked-we-are...racy.t162/ και δες για τι μίλαγε ο Kennedy. Αν όχι, ευχαρίστως να σου τα μεταφράσω. Αν τώρα δε γνωρίζεις ότι μπορεί πολύ εύκολα οποιοσδήποτε να κόψει ένα κομμάτι μιας ομιλίας και να το παρουσιάσει σαν να αναφέρεται σε κάτι άλλο, δυστυχώς, δε μπορώ να σε βοηθήσω.
ναι ξέρω αγγλικά το διάβασα αλλά πάλι δεν με έπεισε :p
δεν είναι ένα γεγονός μόνο είναι πολλά που βγαίνουν στη φόρα.
πρώην αρχηγός του fbi αποκαλύπτει για ψεκασμούς, μετά την αποκάλυψη νεκρός φυσικά. And the list goes on and on.
Αλλά από ότι φαίνεται μάταια προσπαθώ να σας πίσω, θα το καταλάβετε αργότερα αλλά θα είναι πολύ αργά τότε:(
και οι ψεκασμοί είναι αλήθεια 2ος παγκόσμιος πόλεμος.
  Απάντηση
Είχα αρχίσει να ανησυχώ που δεν είχε αναφερθεί ακόμα η Μαρφιν.
Ελεγα μπας και χαλάσανε τη σύσταση των χημικών που τους ψεκάζουν, μήπως τους ψέκασαν με ληγμένα κλπ.
Τελικά όπως βλέπετε, οι ανησυχίες μου ήταν άδικες :frog
СМЕРТЬ НАСИПЬИКАМ ТРУДЯШИХСЯ
  Απάντηση
xaris2335, post: 22506, member: 1535 είπε κι ελάλησε:ναι ξέρω αγγλικά το διάβασα αλλά πάλι δεν με έπεισε :p
δεν είναι ένα γεγονός μόνο είναι πολλά που βγαίνουν στη φόρα.
πρώην αρχηγός του fbi αποκαλύπτει για ψεκασμούς, μετά την αποκάλυψη νεκρός φυσικά. And the list goes on and on.
Το ξέρω ότι δε σε έπεισε, όπως δε θα σε έπειθε ακόμα κι αν ζωντάνευε ο ίδιος ο Kennedy και στο έλεγε. Εδώ έκανες like σε αυτό που έγραψα για την Αποκάλυψη, χωρίς όμως να διαβάσεις τι έγραψα, γιατί θα έβλεπες την ειρωνεία. Είναι πολλά τα γεγονότα και σχεδόν όλα έχουν εξηγηθεί μέχρι αηδίας, εσένα όμως δε σε πείθουν γιατί απλά έχει κλειδώσει το μυαλό σου σε συγκεκριμένα πράγματα. Βλέπεις, είναι πιο εύκολο να πιστεύει κάποιος ότι τον ψεκάζουν, παρά να αποδεχτεί ότι απλά είναι ηλίθιος και δεν ξέρει τι του γίνεται. Μπορείς να βρεις χιλιάδες links όπου εξηγείται επακριβώς τι είναι τα «chemtrails» και καταρρίπτονται μία προς μία οι μπαρούφες των ψεκασμένων, μαζί και το βίντεο με το βλαμμένο που πόσταρες, άλλα ούτε αυτό θα σε πείσει. Φόρα λοιπόν αντιψεκαστική προστασία όταν κυκλοφορείς κι άσε εμάς τους χαζούς να τα πάθουμε όλα.
Το άπλυτο κορμί το πλένεις. Καθαρίζει. Η βρόμικη ψυχή πώς πλένεται;
  Απάντηση
Ο Διεθνης Σιωνισμος πνεει τα λοισθια, διοτι τωρα με το ιντερνετ τα μαθαινουμε ολα. Φανταστειτε εγω ενας ερασιτεχνης και ξερω ποσες φορες κλανει ενας πρακτορας της Mossad.
  Απάντηση
ΛΟΛ!!!... ρε'σεις την παλευετε εδωμεσα μερικοι? :D:p:lolx:rolfx σιωνιστες, εβραιοι, βριλ, νεφελειμ, αλιεν, διεθνεις συνωμωσιες. ο δρακος που ειναι? :D:p:lolx:rolfx
[Εικόνα: paisios4.gif]
και αναρωτιωμανε τι εγιναν τα ληγμενα που ειχα βαλει στην αποθηκη. αρχικα νομιζα οτι τα φαγανε τα ποντικια, γιατι τα εβλεπα να κανουν moshpit μετα απο λιγες μερες. αλλα τωρα ξερω. τα σουφρωσανε οι πσεκασμενοι, γιατι νομιζανε οτι ειναι αντιδοτο κατα των πσεκασμων. :D:p:lolx:rolfx
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
xaris2335, post: 22506, member: 1535 είπε κι ελάλησε:πρώην αρχηγός του fbi αποκαλύπτει για ψεκασμούς, μετά την αποκάλυψη νεκρός φυσικά. And the list goes on and on.

Αλλά από ότι φαίνεται μάταια προσπαθώ να σας πίσω, θα το καταλάβετε αργότερα αλλά θα είναι πολύ αργά τότε:(
και οι ψεκασμοί είναι αλήθεια 2ος παγκόσμιος πόλεμος.
Nαι καλέ, οκ, μας ψεκάζουν.

Αυτοί που καταστρώνουν τους ψεκασμούς τόσες δεκαετίες πως τη γλυτώνουν; Οι οικογένειές τους, οι συγγενείς, φίλοι τους;

Τόσοι εμπλεκόμενοι άνθρωποι, προσωπικό εδάφους, ιπτάμενοι και μια ακόμα μεγάλη σειρά στην αλυσίδα, γιατί δε λένε κάτι; Δε κινδυνεύουν αυτοί; Δεν έχουν οικογένεια; Cool

ΥΓ: ο 2ος παγκόσμιος έχει γίνει και έχει λήξει εδώ 70 χρονια.
Η ζωή μας είναι άσκοπα λαχανητά σε κανονισμένες απεργίες ρουφιάνους και περιπολικά.
  Απάντηση
Για τους πολύ φαν (πιο φαν πεθαίνεις) εντόπισα εκπληκτικά vril-free, anti-666 wallpapers, περασμένα από ευχέλαια και εξορκισμούς, με τον αδιαμφισβήτητο πρωτοπόρο, αρχιερέα και αρχιμέντορα της ευγενούς τάξεως των ψεκαζμένων, Δημοσθένη Λιακόπουλο respect enot:gen:clap:good:resp:frog
[Εικόνα: LW3.jpg]
περισσότερα εδώ.

Edit: [Εικόνα: hsopbp.gif]
СМЕРТЬ НАСИПЬИКАМ ТРУДЯШИХСЯ
  Απάντηση
https://s33.postimg.org/iu9a1yb7z/Screenshot_Debian64_Naked_Snapshot_1_Running.png

ΛΟΛ!!!... φαινεται πολυ αστειο :D:lolx
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
asinoro, post: 22501, member: 1760 είπε κι ελάλησε:Μιας και μίλησες για τρικυμία μυαλού σε ποιο θέμα αναφέρεσαι, γιατί δεν σε συνάντησα κάπου να εκφράζεις αυτές τις αντιρρήσεις σου παρά μόνο εδώ κάτι να ψελλίζεις. Για να σε δω εκεί στο συγκεκριμένο θέμα που επικαλείσαι, στο δημόσιο διάλογο να δούμε ποιος λέει ανυπόστατες μπούρδες;
Από πού θέλεις να ξεκινήσω;
  • Μας τσαμπουνάς για «αναλύσεις» που "το osarena θα έχει να το λέει στο μέλλον, ότι μόνο σε αυτό πρωτο έγινε" αλλά αναλύσεις δε βλέπουμε. Όχι, το να λες αυτά που λένε οι μπαρμπάδες στα καφενεία, οι Βελόπουλοι και οι διάφοροι τέτοιοι, δεν είναι ανάλυση. Η ανάλυση περιλαμβάνει αναφορές, τεκμηρίωση, στοιχεία, επαγγελματισμό κλπ.
  • Μας λες για το βασιλιά που έρχεται σφαίρα γιατί το δείχνουν τα γεγονότα (θα περιμένεις πολύ ακόμα) κι ότι δεν είναι τυχαία η συνέντευξη στο ΣΚΑΙ, όπου να σημειωθεί ότι ο Κοκός σκότωσε τη γλώσσα αλλά και γελοιοποιήθηκε για άλλη μια φορά. Δεν είναι τυχαία η συνέντευξη, φιλοβασιλικούς είχαμε πάντα και το θέμα πουλάει. Και τον Παττακό προέβαλαν κάποτε, θα έχουμε και Χούντα πάλι που θα ρίξει το βασιλιά; Τι λένε τα μερομήνια;
  • Αναφέρεις ότι θα αναλάβει στρατιωτικός την εξουσία, ο οποίος όχι απλά θα καλύπτεται από το Σύνταγμα αλλά θα έχει την ταυτόχρονη στήριξη Η.Π.Α. και Ρωσίας "για ένα και μόνο λόγο την αποκατάσταση της λαϊκής κυριαρχίας του Συντάγματος και των νόμων που συνάδουν με αυτό". Και δεν καταλαβαίνεις καν γιατί λες ανέκδοτα.
  • Εκφράζεις θαυμασμό για την Κίνα, χωρίς μάλλον να γνωρίζεις τι συμβαίνει στο εσωτερικό της κι ότι είναι υπόδειγμα καταπάτησης δικαιωμάτων, λογοκρισίας, καταστολής, καταδίκης αντιφρονούντων κι άλλα πολλά όμορφα. Επίσης, οι Κινέζικες εταιρείες δεν είναι «η Κίνα» αλλά ιδιωτικές επιχειρήσεις που βγάζουν κέρδος για δικό τους όφελος. Στην Κίνα είναι και εργοστάσια με δίχτυα, δε μας το είπες όμως.
  • Λες και για τον Κομφουκιανισμό και το Ταό (ότι είσαι διαβασμένος τάχα) αλλά δε μας λες ότι το αναφέρεις γιατί ο Κομφουκιανισμός αγαπούσε τους αυτοκράτορες κι ότι είναι απλά ένα παρακλάδι του Ταό, το οποίο Ταό από καταβολής του μπορεί να το ερμηνεύσει όποιος γουστάρει, όπως γουστάρει.
  • Ανοίγεις νέα νήματα στα οποία ποστάρεις και σου απαντάς μόνος σου.
  • Ο λόγος σου δεν έχει συνοχή, μερικές φράσεις δε βγάζουν νόημα στα Ελληνικά χωρίς φαντασία, στοιχεία δε βλέπουμε πουθενά αλλά αντίθετα έχεις μπόλικες παραπομπές σε sites, το περιεχόμενο των οποίων σου είπα ότι μεταφέρεις.
  • Είπες τη θαυμάσια φράση "Μπορεί και να μην είναι έτσι, αλλά κάτι μου λέει ότι έτσι είναι!", η οποία έχει τόση βαρύτητα όση το να πω εγώ ότι μπορεί και να μην είμαι ο διάδοχος του Παλαιολόγου αλλά κάτι μου λέει ότι είμαι.
Σε κάλυψα ή να συνεχίσω; Παρεμπιπτόντως, νομίζω ότι δε σου απαντάω με προσωπικό μήνυμα αλλά δημόσια. Δεν απαντάω επίσης στον εαυτό μου, σε νήμα που άνοιξα εγώ, κάτι που δείχνει ότι επιθυμώ το διάλογο.
Το άπλυτο κορμί το πλένεις. Καθαρίζει. Η βρόμικη ψυχή πώς πλένεται;
  Απάντηση
debianass, post: 22507, member: 1803 είπε κι ελάλησε:Είχα αρχίσει να ανησυχώ που δεν είχε αναφερθεί ακόμα η Μαρφιν.
Ελεγα μπας και χαλάσανε τη σύσταση των χημικών που τους ψεκάζουν, μήπως τους ψέκασαν με ληγμένα κλπ.
Τελικά όπως βλέπετε, οι ανησυχίες μου ήταν άδικες :frog
Ειδες τι μαθαινεις απο το ιντερνετ? Επισης εμαθα οτι η Mossad σκοτωσε τον Φουντουλη και τον Καπελωνη της Χρυσης Αυγης. Τωρα με το ιντερνετ δεν υπαρχει μυστικο.
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)