To βραχιόλι e-πορτοφόλι οι ΕΛ και το Χάραγμα
Παράθεση:[INDENT]Ορισμένα πράγματα έχουν ειπωθεί αλλά όχι στην Ελληνική βιβλιογραφία!
[INDENT]https://books.google.gr/books?id=DzMR8x_...cQ6AEIGjAA
[INDENT]
[INDENT]
  Απάντηση
Τώρα αυτός ο άνθρωπος με το κύρος που έχει γιατί λέει “είμαι σιωνιστής δεν χρειάζεται να είσαι Εβραίος για να είσαι σιωνιστής”;

Εμένα μου λέει ότι πρέπει να υπάρχει εχθρικό κλίμα κατά των Εβραίων και του σιωνισμού στις Η.Π.Α για να κάνει αυτήν την δήλωση!
  Απάντηση
asinoro, post: 22591, member: 1760 είπε κι ελάλησε:Όταν ο Νικόλα Τέσλα έκανε την δημόσια επίδειξη με το τηλεκατευθυνόμενο πλοιάριο όλοι ψάχνανε να βρούνε τα σχοινάκια, πως έκανε το κόλπο ο ταχυδακτυλουργός. Πως να φανταστούν κάτι που ούτε είχε περάσει από το μυαλό τους μέχρι τότε! Όμως εκείνη την μέρα ο μεγάλος εφευρέτης και ανθρωπιστής έδειξε στην ανθρωπότητα την τεχνολογία της ασύρματης μετάδοσης αυτό που ονομάζουμε σήμερα Wifi. Με αυτά που έδειχνε στις επιδείξεις του του είχαν βγάλει το προσωνύμιο ο μάγος και πως να μην του βγάλουν όταν ο άνθρωπος τους έδειχνε πράγματα έξω από την μέχρι τότε πραγματικότητά τους.

Στην πρώτη σειρά Star trek βλέπανε όλοι τον κάπτεν Κέρκ να μιλάει με μια συσκευή στο χέρι του ανοίγοντας ένα καπάκι, κάποια χρόνια αργότερα η εταιρία Motorola παρουσίασε ένα αντίστοιχο κινητό τηλέφωνο. Ανακαλύψεις και τεχνολογικά επιτεύγματα σημειώνονται κάθε μέρα κάποια ίσως βγουν αργότερα για εμπορική χρήση. Τα περισσότερα επιτεύγματα προέκυψαν για να καλυφθούν οι στρατιωτικές ανάγκες των διαφόρων χωρών. Τι να σου πούνε ότι αυτά τα Ufo που είδαν κάποιοι άνθρωποι είναι δικιά μας ανθρώπινη τεχνολογία; Τι να σου πούνε ότι πλέον έχουμε φτάσει σε σημείο να γνωρίζουμε σε ποιες συχνότητες λειτουργεί ο ανθρώπινος εγκέφαλος και να κάνουμε διάφορα πειράματα; Όσοι έχουν κάποιες γνώσεις, χρησιμοποιώντας την λογική τους αντιλαμβάνονται ορισμένα πράγματα, σε κάποιος άλλους το αντιληπτικό τους επίπεδο φτάνει μέχρι εκεί που τους επιτρέπει η πρασόπιτα που έχουν φάει!!!
Όταν λες για έλεγχο του νου αναφέρεσαι στα μικροκύματα ELF;
Έχω ακούσει ότι τα chemtrails σχετίζονται με το σύστημα HAARP High Frequency Active Auroral Research Program το οποίο είναι φυσικά τεχνολογία Τέσλα και μπορεί να προκαλέσει σεισμούς τσουνάμι και να αλλάξει τον καιρό, ισχύει αυτό;
Δηλαδή ότι βοηθάνε τα chemtrails στο HAARP και χωρίς την ύπαρξη των χημικών ουρών δεν μπορεί να λειτουργήσει το HAARP.

Όσο για τους άλλους που δεν πιστεύουν άστους να βλέπουν τα αγοράκια ποδόσφαιρό και ταινίες και τα κοριτσάκια αισθηματικές σειρές, τούρκικες, μεξικάνικες και δεν ξέρω εγώ απο ποια άλλη χώρα τα προμηθεύονται.
Άλλωστε για αυτό υπάρχει η τηλεόραση για να κρατά τη μάζα απασχολημένη απο τα πραγματικά της προβλήματα.

Η μεγαλύτερη απόδειξη θα είναι να πέσει ένα απο τα αεροπλάνα που πετάνε κοντά σε κατοικημένη περιοχή τότε να δεις τι έχει να γίνει. Εύχομαι αυτό να συμβεί κάποια στιγμή, για να γίνει η μεγάλη αποκάλυψη της πλεκτάνης.
  Απάντηση
Ζεις στις ηπα; Εχεις άποψη για την κοινωνική κατάσταση; Ή νομίζεις πως η ίδια ιεράρχηση σε αυτή, υπάρχει για παράδειγμα στη ΝΥ και στη Νεβάδα;
Έχεις άποψη για το θέμα που μιλάνε;
Ή επειδή λέει μια τέτοια ατάκα, αποκομμένη από το υπόλοιπο, ο αντιπρόεδρος των ηπα συνεπάγεται κάτι;
Βασικά ξέρεις τι εστί Τζο Μπάιντεν;
  Απάντηση
Παράθεση:
Hellena, post: 22620, member: 58 είπε κι ελάλησε:Ζεις στις ηπα; Εχεις άποψη για την κοινωνική κατάσταση; Ή νομίζεις πως η ίδια ιεράρχηση σε αυτή, υπάρχει για παράδειγμα στη ΝΥ και στη Νεβάδα;
Ή επειδή λέει μια τέτοια ατάκα, αποκομμένη από το υπόλοιπο, ο αντιπρόεδρος των ηπα συνεπάγεται κάτι;
Για να καταλάβω έχεις πρόβλημα για το τι λέει ο άνθρωπος ή γιατί έδωσα την πληροφορία;
  Απάντηση
Αναφέρεις το εξής:
asinoro, post: 22613, member: 1760 είπε κι ελάλησε:Τώρα αυτός ο άνθρωπος με το κύρος που έχει γιατί λέει “είμαι σιωνιστής δεν χρειάζεται να είσαι Εβραίος για να είσαι σιωνιστής”;

Εμένα μου λέει ότι πρέπει να υπάρχει εχθρικό κλίμα κατά των Εβραίων και του σιωνισμού στις Η.Π.Α για να κάνει αυτήν την δήλωση!
Και εγώ σου έκανα τις απλές ερωτήσεις
Hellena, post: 22620, member: 58 είπε κι ελάλησε:Ζεις στις ηπα; Εχεις άποψη για την κοινωνική κατάσταση; Ή νομίζεις πως η ίδια ιεράρχηση σε αυτή, υπάρχει για παράδειγμα στη ΝΥ και στη Νεβάδα;
Βλέπεις με αυτά να εκδηλώνω πως έχω πρόβλημα σε κάτι;
Ερωτήσεις σου κάνω.
Επειδή αναφέρεις για "εχθρικό κλίμα". Γνωρίζεις κατά ποιων είναι δηλαδή, το "εχθρικοί κλίμα" στις ηπα;

Τέλος έχεις άποψη για τη σελίδα zpzap που είναι και αυτή που έχει ανεβάσει το συγκεκριμένο απόσπασμα (20 δευτερολέπτων);
  Απάντηση
[INDENT]Πήγαινε στην σελίδα 2 αυτού του θέματος και θα καταλάβεις από την απάντησή μου.
  Απάντηση
asinoro, post: 22628, member: 1760 είπε κι ελάλησε:Πήγαινε στην σελίδα 2 αυτού του θέματος και θα καταλάβεις από την απάντησή μου.
Σε ένα διάλογο οι απαντήσεις δίνονται ευθέως. Οτιδήποτε άλλο σημαίνει υπεκφυγή.
Παρόλα αυτά, πήγα στην σελίδα 2 αυτού του θέματος και δεν βρήκα τις απαντήσεις σε αυτά:
Hellena, post: 22627, member: 58 είπε κι ελάλησε:Ζεις στις ηπα; Έχεις άποψη για την κοινωνική κατάσταση; Ή νομίζεις πως η ίδια ιεράρχηση σε αυτή, υπάρχει για παράδειγμα στη ΝΥ και στη Νεβάδα;

[...]
Επειδή αναφέρεις για "εχθρικό κλίμα". Γνωρίζεις κατά ποιων είναι δηλαδή, το "εχθρικοί κλίμα" στις ηπα;

Τέλος έχεις άποψη για τη σελίδα zpzap που είναι και αυτή που έχει ανεβάσει το συγκεκριμένο απόσπασμα (20 δευτερολέπτων);
  Απάντηση
xaris2335, post: 22619, member: 1535 είπε κι ελάλησε:Όταν λες για έλεγχο του νου αναφέρεσαι στα μικροκύματα ELF;
Έχω ακούσει ότι τα chemtrails σχετίζονται με το σύστημα HAARP High Frequency Active Auroral Research Program το οποίο είναι φυσικά τεχνολογία Τέσλα και μπορεί να προκαλέσει σεισμούς τσουνάμι και να αλλάξει τον καιρό, ισχύει αυτό;
Δηλαδή ότι βοηθάνε τα chemtrails στο HAARP και χωρίς την ύπαρξη των χημικών ουρών δεν μπορεί να λειτουργήσει το HAARP.

Όσο για τους άλλους που δεν πιστεύουν άστους να βλέπουν τα αγοράκια ποδόσφαιρό και ταινίες και τα κοριτσάκια αισθηματικές σειρές, τούρκικες, μεξικάνικες και δεν ξέρω εγώ απο ποια άλλη χώρα τα προμηθεύονται.
Άλλωστε για αυτό υπάρχει η τηλεόραση για να κρατά τη μάζα απασχολημένη απο τα πραγματικά της προβλήματα.

Η μεγαλύτερη απόδειξη θα είναι να πέσει ένα απο τα αεροπλάνα που πετάνε κοντά σε κατοικημένη περιοχή τότε να δεις τι έχει να γίνει. Εύχομαι αυτό να συμβεί κάποια στιγμή, για να γίνει η μεγάλη αποκάλυψη της πλεκτάνης.

Ο κλωβος Φαραντει προστατευει απο mind control των μυστικων υπηρεσιων CIA και Mossad. Εγω φοραω παντα το καπελο μου για καλο και για κακο.

[Εικόνα: 146b5e5889cd91a56f8ca2b2287a1ce2.jpg]
  Απάντηση
Παράθεση:
Hellena, post: 22638, member: 58 είπε κι ελάλησε:Σε ένα διάλογο οι απαντήσεις δίνονται ευθέως. Οτιδήποτε άλλο σημαίνει υπεκφυγή.
Παρόλα αυτά, πήγα στην σελίδα 2 αυτού του θέματος και δεν βρήκα τις απαντήσεις σε αυτά:
Σε μια σοβαρή συζήτηση με ενδιαφέρουν τα ουσιαστικά τα οποία και συζητάω, τα ανούσια δεν τους δίνω σημασία, έτσι με ενδιαφέρει ποιος, πότε, τι είπε, και γιατί το είπε.
[INDENT]Στη σελίδα 2 σου είπα να πας μήπως και σου είχε διαφύγει η τοποθέτησή μου, εάν δεν βρήκες κανέναν συσχετισμό του βίντεο με αυτή την τοποθέτηση δεν ευθύνομαι εγώ για αυτό.
[INDENT]
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)