Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το username μου στο blog
kouros17, post: 28243, member: 1388 είπε κι ελάλησε:Το πρόβλημα ξαναεμφανίστηκε. Αν και στο φορουμ μπορώ και κάνω κανονικά login, δεν μπορώ να κάνω το ίδιο στο blog. Επίσης χθες το βράδυ έγραψα το mail μου για να μου σταλεί ο κωδικός, αλλά τίποτα ακόμη.
kouros17, ο πανταχού παρών, και τα πάντα πληρών,Soulrain Falls στο έφτιαξε ήδη. Σίγουρα θα δοκίμασες και θα είδες ότι μπορείς να μπεις τώρα πλέον.
 Σοβαρότητα (λέμε τώρα…), διαφάνεια (ΤΩΡΑ!) και Ελεύθερη πρόσβαση σε όλα.
  Απάντηση
Ναι όντως μου το έφτιαξε αλλά η σελίδα του blog δεν ανοίγει με τίποτα (από το μεσημέρι). Είναι η πρώτη φορά μετά την επαναλειτουργία του blog που έχω αυτό το πρόβλημα πάλι.
  Απάντηση
kouros17, post: 28251, member: 1388 είπε κι ελάλησε:Ναι όντως μου το έφτιαξε αλλά η σελίδα του blog δεν ανοίγει με τίποτα (από το μεσημέρι). Είναι η πρώτη φορά μετά την επαναλειτουργία του blog που έχω αυτό το πρόβλημα πάλι.
Θα αρχίσω να δουλεύω και εδώ με κόλπα, όπως κάνω και στους μαθητές μου.
Λοιπόν, είναι απλούστατο :angy :
Όταν η κεντρική σελίδα δεν σας ανοίγει (μας παίζει σκληρό κρυφτούλι τον τελευταίο καιρό), μπορείτε να ανοίξετε κανονικά τα άρθρα. Πώς; Αν θυμάσαι τον τίτλο του, τον βάζεις στην μηχανή αναζήτησης πχ της Google, και στο εμφανίζει.Ή ένα οποιοδήποτε άρθρο που θυμάσαι. Από κει και πέρα, η αναζήτηση (πάνω δεξιά) στο osarena, δουλεύει κανονικά για να ψάξεις ό,τι άλλο θέλεις.
Με κλικ πάνω του, ανοίγει κανονικά -τα επιμέρους άρθρα ανοίγουν, η κεντρική σελίδα του blog είναι που μας κάνει την δύσκολη.
  Απάντηση
Χα, χα..ναι έχεις δίκιο Μαρία, να είσαι καλά. :)
  Απάντηση
Κολπάκια αυτή; Κολπάκια :connie κι εμείς :D.
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Δεν μπορώ να κάνω μία λέξη σύνδεσμο kouros17 5 1.904 20.09.2016 23:45
Τελευταία Ανάρτηση: Soulrain
  Login στο blog του osarena; vriaeros 5 1.980 27.04.2015 18:39
Τελευταία Ανάρτηση: john82
  Αλλαγή θέματος εμφάνισης στο blog και επιδιόρθωση των bugs El Administrador 0 1.455 24.01.2015 02:48
Τελευταία Ανάρτηση: El Administrador
  [blog] ξεχασα κωδικο jemadux 1 968 15.12.2014 14:04
Τελευταία Ανάρτηση: Πράος
  Σχετικά με το blog και τα παιχνίδια jemadux 11 3.040 28.07.2014 17:16
Τελευταία Ανάρτηση: Χάρης

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)