Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το username μου στο blog
Όταν προσπαθώ να σχολιάσω κάποιο άρθρο του blog δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το username που χρησιμοποιώ στο φόρουμ (kouros17). Όταν το γράφω στο πεδίο του ονόματος μου λέει ότι "το όνομα ανήκει σε κάποιον εγγεγραμμένο χρήστη" και δεν μου επιτρέπει τη δημοσίευση. Μπορώ μόνο να δημοσιεύσω ως ανώνυμος. Υπάρχει κάποια λύση;
  Απάντηση
Πρέπει να κάνεις login για να δημοσιεύσεις με το nick σου αφού έχεις ήδη δημιουργήσει λογαριασμό στη σελίδα
https://old.osarena.net/user
  Απάντηση
kouros17, post: 22589, member: 1388 είπε κι ελάλησε:Όταν προσπαθώ να σχολιάσω κάποιο άρθρο του blog δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το username που χρησιμοποιώ στο φόρουμ (kouros17). Όταν το γράφω στο πεδίο του ονόματος μου λέει ότι "το όνομα ανήκει σε κάποιον εγγεγραμμένο χρήστη" και δεν μου επιτρέπει τη δημοσίευση. Μπορώ μόνο να δημοσιεύσω ως ανώνυμος. Υπάρχει κάποια λύση;
kouros17,
- Πας εδώ (για να βάλεις σχόλιο στο blog, ως εγγεγραμμένος χρήστης, πρέπει πρώτα να συνδεθείς· και για να συνδεθείς, πας εδώ):
https://old.osarena.net/user

- Βάζεις [ως username / όνομα χρήστη το: «kouros17» (έτσι είσαι εγγεγραμμένος και στο blog) και]
τον κωδικό σου. Αυτό ήταν, συνδέθηκες :).
- Αν δεν θυμάσαι τον κωδικό σου, επέλεξε «ανάκτηση κωδικού».

ΥΓ: Για οποιαδήποτε απορία, ρώτα.
 Σοβαρότητα (λέμε τώρα…), διαφάνεια (ΤΩΡΑ!) και Ελεύθερη πρόσβαση σε όλα.
  Απάντηση
Εγώ έχω την εξής απορία, που ανησυχούσα μερικές μέρες να τη δημοσιεύσω μήπως χρησιμοποιηθεί κακόβουλα από κάποιον. Υπάρχει έλεγχος όταν γίνεται post στο blog ότι το post, το nickname και το e-mail address της εγγραφής στo forum αντιστοιχούν, ή μόνο του κειμένου (όταν γίνεται αναμονή για έγκριση) . Μήπως κάποιος κάφρος κάνει post στο blog και κάνει φασαρία χρησιμοποιώντας το δικό μας nickname χωρίς να είναι loged in στο forum ας πούμε. Ελπίζω να έδωσα να καταλάβετε τι εννοώ.
  Απάντηση
Hellena και Μαρία ευχαριστώ πολύ!
Όλα εντάξει. :barmy
  Απάντηση
Pragma_linux, post: 22665, member: 1793 είπε κι ελάλησε:Εγώ έχω την εξής απορία, που ανησυχούσα μερικές μέρες να τη δημοσιεύσω μήπως χρησιμοποιηθεί κακόβουλα από κάποιον. Υπάρχει έλεγχος όταν γίνεται post στο blog ότι το post, το nickname και το e-mail address της εγγραφής στo forum αντιστοιχούν, ή μόνο του κειμένου (όταν γίνεται αναμονή για έγκριση) . Μήπως κάποιος κάφρος κάνει post στο blog και κάνει φασαρία χρησιμοποιώντας το δικό μας nickname χωρίς να είναι loged in στο forum ας πούμε. Ελπίζω να έδωσα να καταλάβετε τι εννοώ.
Pragma_linux, δεν υφίσταται τέτοιο θέμα.
  Απάντηση
Eυχαριστώ Μαρία ! :)
  Απάντηση
Pragma_linux, post: 22696, member: 1793 είπε κι ελάλησε:Eυχαριστώ Μαρία ! :)
Να 'σαι καλά Pragma_linux.
:wavex
  Απάντηση
Το πρόβλημα ξαναεμφανίστηκε. Αν και στο φορουμ μπορώ και κάνω κανονικά login, δεν μπορώ να κάνω το ίδιο στο blog. Επίσης χθες το βράδυ έγραψα το mail μου για να μου σταλεί ο κωδικός, αλλά τίποτα ακόμη.

[Εικόνα: YMPrdQB.jpg]
  Απάντηση
η βασικη σελιδα την εχει ακουσει παλι. αυτη τη στιγμη εγω δεν μπορω να μπω καν. βγαζει οτι «συνδεεται» αλλα δεν κανει τιποτα. μπορει να εχει να κανει και αυτο. επειδη ψοφαει αρκετα συχνα, να μην μπορει να αποσταλει το μειλ επαναφορας.
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Δεν μπορώ να κάνω μία λέξη σύνδεσμο kouros17 5 1.908 20.09.2016 23:45
Τελευταία Ανάρτηση: Soulrain
  Login στο blog του osarena; vriaeros 5 1.984 27.04.2015 18:39
Τελευταία Ανάρτηση: john82
  Αλλαγή θέματος εμφάνισης στο blog και επιδιόρθωση των bugs El Administrador 0 1.458 24.01.2015 02:48
Τελευταία Ανάρτηση: El Administrador
  [blog] ξεχασα κωδικο jemadux 1 970 15.12.2014 14:04
Τελευταία Ανάρτηση: Πράος
  Σχετικά με το blog και τα παιχνίδια jemadux 11 3.043 28.07.2014 17:16
Τελευταία Ανάρτηση: Χάρης

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)