Διάδωσε αυτό το μήνυμα γιατί αφορά εσένα !!!!
Μιλάς και υποτροπές ρε άχρηστε χωρίς να ξερεις τι είναι. δεν θες να ξέρεις ρε απόβρασμα που μιλάς και σε τρίτο πρόσωπο σαν κοτούλα.
  Απάντηση
Εν τω μεταξύ ο μαλάκας καταθέτει γεγονός από εκεί που μαλακίζεται που μόνο την ξεφτίλα τους αναδυκνύει. :p
  Απάντηση
Καλησπέρα καταρχήν νά μάθετε να ΜΗΝ ασχολίστε με την τηλεόραση .... κάνει πολύ κακό ... πρωσοπικά έχω να ανοίξω τηλεόραση θάνε και 15 χρόνια...δέν έπαθα τίποτα και μιά χαρά ενημερόνωμε .

Τις ώρες τών δελτίων απλά....να τήν κλίνετε ....

Μεγάλη περιέργια μου έχουν κάνει άνθρωποι στό φατσοβιβλίο πού βρίζουν παρουσιαστές κτλπ και παρόλο πού τού λέω... < παιδιά κλίστε τό ρημάδι !!!!!! > ... τήν επόμενη μέρα ΠΑΛΙ αρχίζουν τα βρισίδια ...!!!!

Πρέπει να τό καταλάβετε και να μάθετε να μήν ανοίγετε τηλεόραση.... σιγά σιγά....θά αναπτύξετε ΔΙΚΗΣΑΣ κριτική εικανότητα γιά αυτά πού θά διαβάζετε ...

:anarchsmile
  Απάντηση
keravnos πεσ'τα. αν θελεις σωστη ενημερωση, μακρια απο τα μεσα μαζικης εξημερωσης (τηλεοραση, ραδιοφωνο, φελλαδες, παπαγαλακια)
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Άργησα γιατί ένα μποζόνιο φρέναρε μπροστά μου Maria Afentouli 0 1.238 15.11.2015 03:03
Τελευταία Ανάρτηση: Maria Afentouli
  Αυτό είναι το αληθινό μαστούρωμα. Αυτεξούσιος 1 929 13.02.2015 02:26
Τελευταία Ανάρτηση: Αυτεξούσιος
  Αφού δεν το 'χεις, γιατί το γράφεις; Hellena 17 1.905 01.01.2015 23:02
Τελευταία Ανάρτηση: Πράος
  Η ιδιοκτησία και η κλοπή είναι ένα και το αυτό αδίκημα. Αυτεξούσιος 0 311 30.12.2014 10:10
Τελευταία Ανάρτηση: Αυτεξούσιος
  Γιατί χρησιμοποιείτε Linux; 0 2.368 Λιγότερο από 1 λεπτό πριν
Τελευταία Ανάρτηση:

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)