Είμαι βλήμα και αναρτώ στον τοίχο μου απαγορευτικά προς το Facebook
σταματηστε τον ηλιθιο πλανητη να κατεβω. τελικα η ανθρωπινη ηλιθιοτητα ειναι δυστυχως, ανικητη, και αθανατη.

η, για να το πουμε αλλιως:...
...you just went full amoeba... never go full amoeba

η, και αλλιως:...
... table flip... when the ordinary facepalm is not even enough to describe the level of epic fail
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
[Εικόνα: meme2.jpg]
~Dark sTyM
  Απάντηση
[Εικόνα: aji.jpg]
~Dark sTyM
  Απάντηση
[Εικόνα: 13507263_606936906154583_536909196222951...e=5807C287]
  Απάντηση
Keravnos2, post: 23225, member: 1823 είπε κι ελάλησε:Επειδής του φεισμπούκ εχ' επιλέξ, να εμπλέξ του λογιζμικό πθα επιτρέψ' ντ κλοπή απ΄'τα παγανά των θκωμ πληροφοριώνμ, εχου να σ'πω δυό κβέντες: σαν απάντης' στουφεισμπούκ και όπους λεν τ'άρθα :L.111,112 κι 113 τ΄κώδικα πνιβματικής ιδιοκτησίας, σδηλώνου να κτας το σπιτάκις, κι άσιμι ιμένα. Για να τα παρς, οτ' έχου αναρτής, να μ'πεις να σ'βάλου τζίφρα.
Ισί καμάρ π'το διάβαες να πας να σι διαβάς κι κανάς παππούλς πριότερα. Μιτά κόλλα του στουν τοίχο'ς . Ετ'ς θα να'σι καλμένους απ'τα κνούπια το καλοκαίρ'.
Μι τουτ' ιδω τν'ανάρτηση, σας χουγιάζω ολνού σας παλιοτόμαρα. Να μας φλάει η Παναϊα, μην αποκαλύψ' του φεισμπούκ τίνος ίμι.
Αμα σ'κοτάει, βγάλι στ'φόρα τ'φάτσάμ κι τσάναρτήεις που' καμα ιδώγιας με τα παλκάριαμ. Θα σι πιριλάβου να ξερς. Θα σι βρω που θα μ'παει. Μην σκιαχτώ νάρθου ζντ'καλιφόρνια και δεν μπουν τινοσίσι; Υπογράψαμαν συμφωνητκό στου χωριόμ ( ΚΑΤΣΚΑΛΑ 1 1-308 -308 1ως του εκατόν τρίο. Του φέισμπουκ το'χ χάς μπιτ. Είμαστι συ πόλεμο ταγάρια. Α σφίξου μια στου κεφάλ, ασ'που ιγώ σιτιαμένου πθα μ κλέιψ οτ έχου.
Ουφ, μ'έσκαϊς

:priest

είσαι Θεός!!!!!!
Manjaro xfce 64
  Απάντηση
Πράος, post: 23220, member: 1459 είπε κι ελάλησε:Ώπα ρε! Κρατήσου.

[SIZE=12px]No mercy re!!!
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Δεν θα με βρεις στο Facebook - You won't find me on Facebook Ammer 1 1.304 08.06.2013 19:14
Τελευταία Ανάρτηση: Nikos

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)