ερωτηση για το kodi
καλημερα.ποιος μπορει να μου πει γιατι στο kodi ενω μου φορτωνει τα καναλια τα παιζει μισο λεπτο και μετα με πεταει εξω?εχω κανει κατι λαθος η δεν εχω ενεργοποιησει καποιο προγραμμα?ευχαριστω....
  Απάντηση
καλησπέρα δέν το έχω συναντισι ποτέ αυτό με το Kodi αλλά μπορώ να σου προτίνω να πάς στο φατσοβιβλίο ( facebook)

Στήν Ελληνική ομάδα πού ασχολίτε με το Kodi και να ρωτήσις .

https://www.facebook.com/groups/GreekXBMC/?fref=ts
  Απάντηση
km9508, post: 23237, member: 1841 είπε κι ελάλησε:καλημερα.ποιος μπορει να μου πει γιατι στο kodi ενω μου φορτωνει τα καναλια τα παιζει μισο λεπτο και μετα με πεταει εξω?εχω κανει κατι λαθος η δεν εχω ενεργοποιησει καποιο προγραμμα?ευχαριστω....
Πες μας λειτουργικο συστημα που εχεις και με ποιο addon στο κανει αυτο.
Αν δεν δωσεις ακριβεις πληροφοριες κανεις δε θα μπορει να βοηθησει.
  Απάντηση
καλησπερα,εχω kodi 16.1 jarvis.πηγαινω pvr iptv simple client και μετα στο url λιστα m3u γραφω τη λιστα μου.μου φορτωνει τα καναλια κανονικα.ανοιγω να δω καποιο τυχαια.βλεπω μισο λεπτο και μετα κλεινει το καναλι και με βγαζει εγω στο μενου με τα καναλια.οποιο καναλι και να πατησω το ιδιο θα μου κανει.οταν ομως καποιοι μου εστειλαν test link για να το δοκιμασω και να δω εαν ειμαι ευχαριστημενος για να παρω το πακετο τους με συνδρομη μου επαιζε μια χαρα και δεν με πετουσε εξω.
  Απάντηση
καλησπερα,εχω kodi 16.1 jarvis.πηγαινω pvr iptv simple client και μετα στο url λιστα m3u γραφω τη λιστα μου.μου φορτωνει τα καναλια κανονικα.ανοιγω να δω καποιο τυχαια.βλεπω μισο λεπτο και μετα κλεινει το καναλι και με βγαζει εγω στο μενου με τα καναλια.οποιο καναλι και να πατησω το ιδιο θα μου κανει.οταν ομως καποιοι μου εστειλαν test link για να το δοκιμασω και να δω εαν ειμαι ευχαριστημενος για να παρω το πακετο τους με συνδρομη μου επαιζε μια χαρα και δεν με πετουσε εξω.
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Leelbox Q1 android tv box Kodi 16.1 Rockchip RK3229 inoel 0 1.044 30.09.2016 18:44
Τελευταία Ανάρτηση: inoel

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)