Αντίστοιχη εφαρμογή cheat engine για android υπάρχει;
Καλησπέρα σας φίλοι του osarena.Έχω ένα offline παιχνίδι εγκατεστημένο και θέλω να το προχωρήσω γρήγορα και αναζητώ μία εφαρμογή η οποία να μου δίνει την δυνατότητα να αλλάζω τους ισχύοντες αριθμούς και να βάζω ότι θέλω εγώ,καταλάβατε; Σαν το cheat engine για παράδειγμα. Ξέρετε κάτι να μου προτείνεται; αν το έχετε ψάξει το θέμα πείτε μου σας παρακαλώ
Manjaro xfce 64
  Απάντηση
υπαρχει το ιδιο το cheat engine για android, αλλα θελει root-αρισμενο κινητο/tablet..
~Dark sTyM
  Απάντηση
δε μου φαίνεται και πολύ έμπιστη η εφαρμογή για android
Manjaro xfce 64
  Απάντηση
mikeius666p, post: 23629, member: 1753 είπε κι ελάλησε:δε μου φαίνεται και πολύ έμπιστη η εφαρμογή για android
μα γιατι? εγω οταν την ειχα χρησιμοποιησει δουλεβε κανονικα.. την χρησιμοποιησες και δεν επιασε? (ροταω ωστε να εχω μια ιδεα, γιατι μια φορα μονο για ενα game την ειχα χρησιμοποιησει κι εγω)
~Dark sTyM
  Απάντηση
κοίτα μου βγάζει δύο αποτελέσματα cheat engine brazil και cheat engine. Η πρώτη είναι μούφα, η δεύτερη πάω να την εγκαταστήσω και μου βγάζει: σφάλμα ανάλυσης του πακέτου κτλ.
Manjaro xfce 64
  Απάντηση
Κριμα :( Ελπιζω τουλαχιστον να ειχες δοκιμασει την κανονικη εκδοση απο το official link https://cheatengine.org/download/CheatEngine.apk Anyway δεν θα σε πριξω αλλο με την cheat engine :D Υπαρχει και το Cheat Droid (το οποιο βεβαια δεν το εχω δοκιμασει).
~Dark sTyM
  Απάντηση
όχι θέλω να με πρήξεις. Εγκατέστησα το Cheat Droid αλλά είναι τόσα πολλά τα αρχεία ρε man που δεν ξέρω που να μπω για να αυξήσω π.χ. τα χρήματα,πόντους,διαμάντια κτλ. κατάλαβες
Manjaro xfce 64
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  SpyPhone by MAGMA - Εφαρμογή Κατασκόπευσης Android SmartPhone και Έλεγχος Οχημάτω magma 0 11.932 12.03.2014 11:59
Τελευταία Ανάρτηση: magma
  Η Κοκκινοσκουφίτσα: Μια εφαρμογή Android για παιδιά Alternatina 1 1.067 01.10.2013 17:49
Τελευταία Ανάρτηση: GiannisTP
  Android Εφαρμογή για τον ΕΟΠΥΥ akaliptos69 25 4.238 30.07.2013 07:40
Τελευταία Ανάρτηση: akaliptos69
  Νέα Εφαρμογή android Mystery Stories! tzitziki 0 1.056 07.06.2013 14:19
Τελευταία Ανάρτηση: tzitziki
  Εξορκιστής πειραχτήρι [Android Εφαρμογή] Polydefkis 3 1.517 12.04.2013 17:21
Τελευταία Ανάρτηση: Polydefkis

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)