Δοκιμαστική αλλαγή skin στο forum
DarkGoth, post: 24285, member: 1051 είπε κι ελάλησε:και λιγο πορτοκαλουλι
Τι είναι αυτά; Πορτοκαλούλι εσύ; Δε θα προτιμούσες λίγο μωβ θανατί;
Το άπλυτο κορμί το πλένεις. Καθαρίζει. Η βρόμικη ψυχή πώς πλένεται;
  Απάντηση
egv
Soulrain Falls, post: 24295, member: 1313 είπε κι ελάλησε:Τι είναι αυτά; Πορτοκαλούλι εσύ; Δε θα προτιμούσες λίγο μωβ θανατί;
εγω θα το προτιμουσα σιγουρα, για εσας τους υπολοιπους δεν ξερω :D:lolx
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
DarkGoth, post: 24296, member: 1051 είπε κι ελάλησε:egv

εγω θα το προτιμουσα σιγουρα, για εσας τους υπολοιπους δεν ξερω :D:lolx
Για σένα δε λέω κι εγώ; Άσε τι κάνουν οι υπόλοιποι.
  Απάντηση
αν εβαζα εγω εδωμεσα τετοια χρωματα, και να τα βλεπουν ολοι, δεν νομιζω οτι θα με συνεφερε να πω, «ασε τι κανουν οι υπολοιποι». γιατι το πρωτο που θα θελανε να κανουν θα ηταν να με σκοτωσουν φριχτα :D:lolx
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
DarkGoth, post: 24299, member: 1051 είπε κι ελάλησε:αν εβαζα εγω εδωμεσα τετοια χρωματα, και να τα βλεπουν ολοι, δεν νομιζω οτι θα με συνεφερε να πω, «ασε τι κανουν οι υπολοιποι». γιατι το πρωτο που θα θελανε να κανουν θα ηταν να με σκοτωσουν φριχτα :D:lolx
Όχι εδώ μέσα, τοπικά σε εσένα. Να υποθέσω δηλαδή ότι δεν το έχεις πειράξει το css; Ούτε ένα πλοκάμι, ένα μηριαίο οστό, τίποτα;
  Απάντηση
εδω τοπικα σε εμενα το css μπορω να το πειραξω, αλλα πως θα αποθηκευσω τα αποτελεσματα, ωστε να τα ξαναφορτωνω οταν μπαινω εδωμεσα?
  Απάντηση
DarkGoth, post: 24303, member: 1051 είπε κι ελάλησε:εδω τοπικα σε εμενα το css μπορω να το πειραξω, αλλα πως θα αποθηκευσω τα αποτελεσματα, ωστε να τα ξαναφορτωνω οταν μπαινω εδωμεσα?
Υποθέτω ότι ρωτάς σοβαρά και απαντάω σοβαρά: πρώτα θα βάλεις στην αλεπού αυτό το addon. Αυτό φτιάχνει ένα φάκελο userContent.css.d μέσα στο φάκελο chrome του προφίλ της αλεπούς. Εκεί μέσα θα πετάς τα αρχεία με τις αλλαγές, τα οποία πρέπει να έχουν ονομασία τάδε.css. Βασικά κάνει την ίδια δουλειά με το Stylish, απλά δεν έχει sqlite βάση και μπορείς να παίξεις με τα αρχεία όποτε θέλεις. Για το forum εδώ θέλεις αυτό
Κώδικας:
@namespace url(https://www.w3.org/1999/xhtml);
@-moz-document domain('forum.osarena.net'){
ΕΔΩ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ

ΕΔΩ ΑΛΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ
}
μέσα στο css που θα φτιάξεις. Εμπειρικά όλα αυτά, μη φανταστείς ότι είμαι κανένας ειδικός.

Υ.Γ. administratora, μη διαβάζεις. Πλάκα κάνουμε, θα μας αρέσει το skin στο τέλος, θα δεις.
  Απάντηση
Ανεβάστε τα css εδώ, να τα δοκιμάζουμε.
My name is El Administrador, and I am your God.
  Απάντηση
Καλημέρα. Εμένα μου αρέσει πολύ:) Συγχαρητήρια:cool
Machine: Mobo: Gigabyte model: H61M-D2-B3 Bios: Award version: F7 date: 08/04/2011
CPU: Dual core Intel Celeron CPU G530 (-MCP-) cache: 2048 KB flags: (lm nx pae sse sse2 sse3 sse4_1 sse4_2 ssse3 vmx)
Clock Speeds: 1: 1604.062 MHz 2: 1697.437 MHz
Graphics: Card: Intel 2nd Generation Core Processor Family Integrated Graphics Controller
X.Org: 1.15.1 drivers: intel (unloaded: fbdev,vesa) Resolution: 1280x1024@60.0hz
GLX Renderer: Mesa DRI Intel Sandybridge Desktop x86/MMX/SSE2 GLX Version: 3.0 Mesa 10.1.3
  Απάντηση
τελικά ο συνδυασμός χρωμάτων μαύρου και σκούρου μπλε ίσως να ταιριάζει καλύτερα.
Manjaro xfce 64
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Περιορισμός δημοσιεύσεων στο Forum El Administrador 41 9.627 13.06.2016 00:02
Τελευταία Ανάρτηση: asinoro
  Νέο sub-forum για Firefox (Νέα, Απορίες, Συζητήσεις) Ammer 5 1.060 30.05.2014 21:13
Τελευταία Ανάρτηση: Ammer
  Δημιουργία νέων κατηγοριών στο Forum El Administrador 2 946 19.08.2013 19:21
Τελευταία Ανάρτηση: eliaskas

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)