Δοκιμαστική αλλαγή skin στο forum
Ίσως λιγότερο κομψό από το προηγούμενο, μα μάλλον πιο καθαρό και πιο εναρμονισμένο με την εμφάνιση του blog.
Κάθε άποψη δεκτή.

Παρόλα αυτά, από το κάτω αριστερό μέρος έχετε την δυνατότητα να επιλέξετε το skin που θέλετε και να επιστρέψετε στο προηγούμενο αν επιθυμείτε.
Ή, για συντομία, κάντε κλικ εδώ: ΑΛΛΑΓΗ SKIN.
My name is El Administrador, and I am your God.
  Απάντηση
Πολύ ωραίο το κάματε.Δεν είναι καθόλου άσχημο.Μόνο αυτό το σκούρο μπλέ τέρμα πάνω είναι κάπως άκομψο.Μου φαίνεται ότι άλλαξαν και τα εικονίδια ή είναι ιδέα μου;
Manjaro xfce 64
  Απάντηση
ναι κι έμενα μου αρέσει πιο πολύ το νέο skin.. εύγε!!
~Dark sTyM
  Απάντηση
Το δεύτερο background δεν ταιριάζει καθόλου με το υπόλοιπο. Ίσως όμως να είναι η καλύτερη δυνατή επιλογή
Manjaro xfce 64
  Απάντηση
Ωραίο αυτό με τα χρώματα.Παιχνιδιάρικο.
Manjaro xfce 64
  Απάντηση
mikeius666p, post: 24272, member: 1753 είπε κι ελάλησε:Το δεύτερο background δεν ταιριάζει καθόλου με το υπόλοιπο. Ίσως όμως να είναι η καλύτερη δυνατή επιλογή
Όταν λες το «δεύτερο»;
Μιλάς με γρίφους Eek mike. Είναι που γίνονται συνέχεια δοκιμές και όλα γίνονται live, οπότε... αν δεν πεις συγκεκριμένο χρώμα, εφέ κλπ, μιλάς με γρίφους :p.
 Σοβαρότητα (λέμε τώρα…), διαφάνεια (ΤΩΡΑ!) και Ελεύθερη πρόσβαση σε όλα.
  Απάντηση
Αυτό με τα μπλε κινούμενα τετράγωνα
Manjaro xfce 64
  Απάντηση
τέλειο το background.Πολλά εύγε!!!
Manjaro xfce 64
  Απάντηση
οχι ρε παιδια!... οχι ρε παιδια!... οχι αυτα τα κακογουστα κινουμενα, στυλ leet haksor / script kiddie γραφικα. ολα τα αλλα μια χαρα, αλλα οχι αυτα. μην κανουμε οτι κοροιδευαμε αλλου. βαλτε το φοντο αυτο το σκουρο πρασινομπλε που ηδη υπαρχει, σκετο. ειναι και πιο ομορφο και δεν αποσπα την προσοχη.

κατα τα αλλα μια χαρα καλο ειναι. αν προσθεθει και λιγο πορτοκαλουλι (για να δινει μια αντιθεση με το σκουρο πρασινομπλε φοντο) θα ειναι τελειο:...

[IMG]screenshot-8.png[/IMG]

[IMG]screenshot-9.png[/IMG]
ονομαζομαι DarkGoth, και ειμαι «καλα»( ; )... το OsArena με θεραπευσε... (goth=!ok {equals} EMO)...  Emo
  Απάντηση
ναι καλά λες. Μερικά γράματα δεν φαίνονται και μου βγάζουν τα μάτια
Manjaro xfce 64
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Περιορισμός δημοσιεύσεων στο Forum El Administrador 41 9.603 13.06.2016 00:02
Τελευταία Ανάρτηση: asinoro
  Νέο sub-forum για Firefox (Νέα, Απορίες, Συζητήσεις) Ammer 5 1.058 30.05.2014 21:13
Τελευταία Ανάρτηση: Ammer
  Δημιουργία νέων κατηγοριών στο Forum El Administrador 2 944 19.08.2013 19:21
Τελευταία Ανάρτηση: eliaskas

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)