Αδυναμία καθορισμού avatar
Γεια σας
Ανοίγω πάλι δυστυχώς νέο θέμα, διότι δεν μπορώ με τίποτα να ορίσω avatar στο forum. Ότι αρχείο και αν ανεβάζω, jpg ή png, μικρό ή μεγάλο, απλά δεν μου το εμφανίζει.

Κάνω κάτι λάθος, υπάρχει κάποιο bug;

Ευχαριστώ!
Linux Mint KDE laptop, Linux Mint Mate netbook, Lubuntu old desktop, Windows 7 main desktop, Ubuntu File Server
  Απάντηση
Δες αυτό:
http://unrecoverable-link/%CE%A0%CF%81%C...post-24188
  Απάντηση
μάγκα μου φτιάξε έναν λογαριασμό gravatar και κάμε μετά αυτό που θες. Μετά που θα προσθέσεις την εικόνα θα κάμεις κλικ στην πρώτη επιλογή που θα δεις από κάτω ( όταν το κάμεις θα καταλάβεις τι εννοώ). Το πρώτο που χρειάζεται είναι να προσθέσεις αυτήν την ιστοσελίδα
Manjaro xfce 64
  Απάντηση
Μάλιστα, ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Από ότι κατάλαβα, είναι μείζον πρόβλημα στο forum, και το gravatar είναι τρόπος παράκαμψης. Άλλωστε μετά από τόσα forums που είμαι μέλος, πρώτη φορά συναντώ τέτοιο θέμα.

Τέλος πάντων, θα το δοκιμάσω το gravatar! Ευχαριστώ!:)
Linux Mint KDE laptop, Linux Mint Mate netbook, Lubuntu old desktop, Windows 7 main desktop, Ubuntu File Server
  Απάντηση
Με το gravatar λειτούργησε! Ευχαριστώ! :)
  Απάντηση
Δεν θέλω να χαλάσω την ωραία και συνεχή προσπάθεια απόδοσης του υπέροχου οδηγού, για αυτό κάνω και την παρέμβαση εδώ, αλλά θέλω να επισημάνω την επιλογή σου να βάλεις avatar το Linux Mint και να καταχωρήσεις αυτόν τον οδηγό στο osarena. Αυτά τα δύο κάτι σημαντικό λένε για το linuxmint.gr!
  Απάντηση
asinoro, post: 24925, member: 1760 είπε κι ελάλησε:Δεν θέλω να χαλάσω την ωραία και συνεχή προσπάθεια απόδοσης του υπέροχου οδηγού, για αυτό κάνω και την παρέμβαση εδώ, αλλά θέλω να επισημάνω την επιλογή σου να βάλεις avatar το Linux Mint και να καταχωρήσεις αυτόν τον οδηγό στο osarena. Αυτά τα δύο κάτι σημαντικό λένε για το linuxmint.gr!

Αν εννοείς γιατί δεν έβαλα τον οδηγό μου για τον server στο linuxmint.gr, σιγά μην τον έβαζα εκεί μετά από αυτά που διάβασα ότι έγιναν σε εκείνο το forum! Και μάλιστα να σε ενημερώσω ότι πρώτα πέρασα από εκεί (λογικό αφού έψαχνα στο δίκτυο για ελληνικό linux mint) σαν αναγνώστης και μετά αποφάσισα να γίνω μέλος εδώ... όπου διαπίστωσα ότι υπάρχει μια υγιέστατη κοινότητα για το ελεύθερο λογισμικό...
  Απάντηση
Πάντως, μη δίνεις και πολύ σημασία σε κάποιες λογομαχίες που γίνονται εδώ, χαρακτήρισε τες όπως προανέφερες υγιές φαινόμενο, εμείς οι Έλληνες τόχουμε να ψιλοτρογώμαστε αλλά όταν μας την πέφτουν οι βάρβαροι τα βρίσκουμε.
Αυτό το φόρουμ έχει την ιδιότητα να αφομοιώνει την διαφορετικότητα με δυσκολία αλλά τα καταφέρνει.
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)