Πώς αφαιρούμε έναν ιό ή ένα malware από το Android μας;
Ρε παλικάρι, δε μου απαντάς σοβαρά. Πέντε αναρτήσεις είχες όλες κι όλες, οι τέσσερις ήταν αναδημοσίευση. Τι ακριβώς προσφέρει αυτό; Σου είπε κανένας ότι καιγόμαστε για τα views ή ότι δε μπορούμε να τα έχουμε αν γουστάρουμε; Τυχαίνει να γνωρίζεις το χαρακτήρα του osarena ή λες ό,τι να 'ναι;
Το άπλυτο κορμί το πλένεις. Καθαρίζει. Η βρόμικη ψυχή πώς πλένεται;
  Απάντηση
Οκ φίλε δεν βγάζουμε άκρη οπότε διέγραψε τελείως τον λογαριασμό μου από το osarena και είμαστε εντάξει και συγγνώμη για το κακό που σας έκανα.. :)
My personal websites : prodefence.org & greekhacking.gr
  Απάντηση
Εξακολουθείς να μη μου απαντάς. Τίποτα δε διαγράφω. Μπορείς να γράφεις όσο τραβάει η όρεξή σου, αρκεί να μην είναι ανακύκλωση ή για τα views. Δεν είναι δύσκολο να μοιραστείς τη γνώση σου χωρίς να γίνονται τα παραπάνω. Θέλεις; Ελεύθερα.
  Απάντηση
Τα θέματα τα οποία έχω φτιάξει εγώ ή τα έχω συντάξει ο ίδιος μπορώ να τα βάζω όπου γουστάρω. Αν εσύ δεν τα θέλεις στη σελίδα σου είναι δικαίωμα σου να τα σβήσεις. Να κάτσω να αλλάξω ένα θέμα αποκλειστικά για εσένα όχι ρε φίλε δεν το κάνω. Όπως λες εσύ η γνώση είναι για να μοιράζεται και αυτό έκανα. Επειδή όμως είσαι γαϊδούρι και κομπλεξικος απάντησες με αυτόν τον τρόπο χωρίς να αναρωτηθείς καν ή να ρωτήσεις. Και σου ξαναλέω έχεις 1800 μέλη...

Απορώ γιατί συνεχίζεις να μου απαντάς ενώ μπορείς να διαγράψεις ότι έγραψα και τον λογαριασμό μου μαζί και τέλος :)
  Απάντηση
Όταν παίρνεις ένα πράγμα και το πας παντού, δε μοιράζεις γνώση. Ανακυκλώνεις. Εκατομμύρια άνθρωποι γράφουν, ποτέ όμως τα ίδια πράγματα σε εκατό σελίδες. Σκέψου το γιατί.

Δε σου ζήτησα να αλλάξεις ένα θέμα αποκλειστικά για εμένα. Ότι δεν έχει νόημα να βάζεις παντού τα ίδια κείμενα είπα. Και σου ξαναλέω, δε μας ενδιαφέρει να έχουμε κόσμο για να λέμε ότι τον έχουμε. Ποτέ δε μας ενδιέφερε. Αν δεν το καταλαβαίνεις, δε μπορώ να σου πω κάτι περισσότερο.

Συνεχίζω να σου απαντάω γιατί είμαι άνθρωπος και κάνω διάλογο.
  Απάντηση
Εκτιμώ ότι δεν κάνεις κατάχρηση εξουσίας όμως την απόφαση μου την πήρα. Αν από το πρώτο θέμα έχεις τέτοια συμπεριφορά φαντάσου στο μέλλον τι έχει να γίνει... Τέλος πάντων...
  Απάντηση

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)