Καλώς όρισα - Καλώς σας ήρθα...
:)Χαιρετώ και ασπάζομαι όλα τα μέλη και τους δημιουργούς της εν λόγω...Αρένας.
Όντας newbie μέχρι...κόκκαλο στο χώρο του Android, σας ανακάλυψα μέσω του φίλτατου ChrisK, εξ΄αφορμής των αποριών που είχα με το το Android 3.2, λόγω αγοράς ενός TURBOX Hive...(εξ' ου και η εικονογραφημένη έκδοση οδηγιών για το root του εν λόγω tablet...Chris αν διαβάζεις, thanks man, you are the best...).
Ανακάλυψα λοιπόν πως όταν άνθρωποι με μεράκι και γνώση αντικειμένων συσπειρώνονται, μόνο κάτι καλό θα βγει από αυτό...
Σας ευχαριστώ που με δέχεστε στο φόρουμ σας και προκαταβολικά ζητώ συγνώμη για τις -τυχόν- απορίες με τις οποίες θα σας...ζαλίσω...
Καλώς όρισα λοιπόν και καλώς με δεχθήκατε...:D
  Απάντηση
Δεν κάνει τίποτα φίλε patreas. Καιρός να γνωρίσεις και το Linux!
  Απάντηση
patreas, post: 3170, member: 247 είπε κι ελάλησε:...
Σας ευχαριστώ που με δέχεστε στο φόρουμ σας και προκαταβολικά ζητώ συγνώμη για τις -τυχόν- απορίες με τις οποίες θα σας...ζαλίσω...
Καλώς όρισα λοιπόν και καλώς με δεχθήκατε...:D
Μη μασάς καθόλου !!! πυροβόλησέ μας με ερωτήσεις !!!
  Απάντηση
Salih Emin, post: 3175, member: 10 είπε κι ελάλησε:Μη μασάς καθόλου !!! πυροβόλησέ μας με ερωτήσεις !!!
Πωπωπω, έτοιμος να πεθάνει για την τεχνολογία! Αυτό θα πει προσήλωση!

Εύγε τέκνον.
  Απάντηση
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις...
Οι προθέσεις μου είναι καθαρά ειρηνικές και προσηλωμένες στη...γνώση...Τώρα αν υπάρξουν τίποτα..."παράπλευρες απώλειες", εεε, τι να κάνουμε, "Πόλεμος Τεχνογνωσίας" είναι αυτός, έτσι; (Εξυπακούεται ότι κάνω πλάκα...:p)

@Gr_Soul: Φίλε, είμαι παντελώς άσχετος με Linux (πολύυυυ παλιά όμως είχα αρκετές γνώσεις UNIX, άσχετο βέβαια,...ναι, είμαι τόσο αρχαίος) και όσες φορές σκέφτηκα να "φορτώσω" κάποια έκδοση σε ένα παλιό laptop, που έχω για ..."εργαστηριακές δοκιμές", κάτι πάντα γινόταν και το ανέβαλα...Τι να πω, ίσως να μη με "θέλει" το εν λόγω λειτουργικό...γέρασα πλέον τώρα και με τα WIN 7 x64, που δουλεύω, έχω βολευτεί, μην πω ψέματα, ...έγινα χρήστης των...μονοπωλίων...:D
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Καλώς σας βρήκα fire_starter 1 199 11.09.2019 13:19
Τελευταία Ανάρτηση: Maria Afentouli
  Καλώς ήλθα στο forum! Aslagiorgos 5 1.677 23.10.2014 21:18
  Καλώς σας βρήκα! Αλέξανδρος 1 889 03.06.2014 20:49
  Καλώς σας βρήκα! Helix 1 1.287 19.04.2014 10:05
Τελευταία Ανάρτηση: Ammer
  Και άλλος αργοπορημένος, καλώς σας βρήκα. nmblack 24 2.826 07.11.2013 09:35
Τελευταία Ανάρτηση: nmblack

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)