σχόλια στα άρθρα
Παιδιά καλημέρα,μας είχατε καλοσυνηθίσει με την προηγούμενη κατάσταση και μου φάνηκε πολύ άσχημο τώρα που χρειάζεται log-in για να κάνουμε σχόλια και ερωτήσεις.Προσωπικά δεν μου αρέσει το disqus που απαιτεί να κάνω log-in στο e-mail account μου και μου εβγαλε μηνυμα οτι θα γινεται "share info" μεταξυ yahoo και disqus.Έκανα ένα σχολιο στο "fix your grub" και μου το εβγαλε 2 φορες, με ονομα jim αντι dstilio, κτλ.Προσωπικά (γκρινιαρης) δεν επιθυμώ πλέον να συμμετέχω ενεργά στα άρθρα παρά μόνο στο φόρουμ. Απλά τα άρθρα ήταν πιο άμεσα συν ότι κάποιες διευκρινιστικές ερωτήσεις και απαντήσεις βοηθάει να είναι ακριβώς κάτω απο το άρθρο.
  Απάντηση
καλα το εχει το Disqus αυτο οταν κανει αναβαθμιση να δημιουργει ανωμαλιες με διπλα & τριπλα ποστ.Που θελει κωδικο για να γραψεις? Ξερεις καλα πως ειμαστε ενανττια σε καθε κωδικο & κλειδωμα»Για πες μας πιο αναλυτικα να ο φιξαρουν τ' αντιμινια.We 're Real Open!!
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση
Γεια σου dstilio.Ακριβώς το ίδιο αισθάνομαι κι εγώ. Πολύ σπαστικό το login για να κάνεις σχόλιο, αλλά και αναγκαίο κακό.Θα κοιτάξουμε μπας και μπορεί να επιστρέψει το "Anonymus"Thanx για το feedback!
  Απάντηση
Κρίνεται αναγκαίο να υπάρχει login για να postarουν οι χρήστες, για να μη γεμίζουμε spam από bottaκια.
My name is El Administrador, and I am your God.
  Απάντηση
Γεια σου Κωνσταντίνε, chris και 8bit.Οταν πάω να κάνω σχόλιο σε καποιο αρθρο λαμβανω ενα pop-up παράθυρο απο το disqus που έχει τίτλο (!!!):Before we post this, who are you?Και ζητάει να κάνεις log-in με τα στοιχεία σου από (επιλογές):- disqus- google- twitter- facebook- yahoo- openIDΑυτό δεν είναι και τόσο ανοιχτό. Έκανα ανάρτηση σχολίου με το yahoo κωδικό στο άρθρο για τον Grub και μου εβγαλε μηνυμα οτι το disqus μοιραζεται πληροφορία με το yahoo λογαριασμο μου!Αν δεν είχα λογαριασμό σε κάποιο απο αυτά πολύ απλά δεν θα μπορούσα να ρωτήσω τίποτα.Κάποιος μηχανισμός όπως αυτός που υπάρχει στο φόρουμ (χωρίς log-in) όπου ζητάει απλά επιβεβαίωση μέσω ενός security code (αριθμοι και γραμματα) μου φαίνεται πιο σωστός. Και έτσι δεν έχεις spam και bot και δίνεις την απαραίτητη ελευθερία σε όλους.Εξάλλου είναι τεχνολογικό φόρουμ, δεν αναμένεις κάφρους να αρχίσουν να βρίζουν.Δεν θέλω επιλλογή Anonymous. Θελω να μπορώ να βάζω τα στοιχεία μου όπως στο φόρουμ.
  Απάντηση
οκ, έγινε!
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Οι Προτάσεις για Άρθρα ή και Οδηγούς [Linux] πάνε ΕΔΩ Opanos 18 6.679 22.05.2016 23:19
Τελευταία Ανάρτηση: Pragma_linux
  Άρθρα samantas5855 0 882 02.10.2014 14:58
Τελευταία Ανάρτηση: samantas5855
  Σχετικα με τα αρθρα tek640 6 1.393 13.11.2013 14:32
Τελευταία Ανάρτηση: synama
  Σχόλια άρθρων σε RSS Spiros_G 2 1.058 25.02.2012 12:36
Τελευταία Ανάρτηση: Spiros_G
  Ξενερώσατε με κάποια από τα σχόλια; ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ! Gr_Soul 0 867 09.10.2011 22:55
Τελευταία Ανάρτηση: Gr_Soul

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)