Μια προταση για το site
Καλησπερίζω όλη την κοινότητα! Εδώ και πάρα πολύ καιρό περνάω αρκετές ώρες την ημέρα διαβάζοντας τα ΑΨΟΓΑ άρθρα που διμιουργείται με τόσο κόπο εσείς παίδες (και πραγματικά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για όλη την γνώση που μου έχετε προσφέρει ως τώρα!!) και θα ήθελα να σας αναφέρω μια πρόταση-έκληση που μάλλον
όμως δε θα πραγματοποιηθεί για διάφορους λόγους :(

Η προταση μου ειναι ή εξής: Μιας και έχει γίνει τοσο καλή δουλεια ως τώρα και εχει υπάρξει τόσο πλουσιο υλικο στο site αν γινεται να δωσετε το blog ολοκληρο για κατεβασμα σαν ενα συμπιεσμενο αρχειο ή κατι τετοιο ετσι ωστε να μπορουμε να εχουμε ολοι ολες αυτες τις πληροφοριες οτι και να γινει..

Ο λογος που το λεω αυτο ειναι γιατι ετσι οπως πανε τα πραγματα με τα SOPA/PIPA/ACTA φοβαμαι μην το κλησουν το εν λογω site και χαθει ολο αυτο το εξαισιο υλικο που εχετε καταφερει ως τωρα..

Καταλαβαινω πως αυτο που ζηταω ειναι πολυ απιθανο να γινει αλλα ηθελα να κανω μια προσπαθεια!

Σας ευχαριστω για το χρονο σας και συνεχιστε την καλη δουλεια!!!! ;)
  Απάντηση
Tωρα το είδα το ποστ σου!
Το έχουμε σκεφτεί, μα δεν είναι και τόσο εύκολο με όλη αυτή την ύλη (πάμε για 6000 αρθρα!)
Ίσως σε καποιες κατηγορίες, γίνει μια προσπάθεια μελλοντικά, ωστόσο υπαρχουν addons για τον Firefox και όχι μόνο που κανουν αυτή τη δουλειά.
Ίσως όχι τέλεια, μα δίνουν ένα αποτέλεσμα σε pdf.
Μα ότι και να συμβεί το osarena θα βρει τρόπο να φτάνει στους ανθρώπους που ενδιαφέρονται.
Ίσως ακουστεί μελό η δε ξέρω τι άλλο, μα το osarena, είναι ΙΔΕΑ!
Ω, ευγενικοί μου άνθρωποι, η ζωή είναι σύντομη. Αν ζούμε, ζούμε για να πατήσουμε πάνω στα κεφάλια των βασιλιάδων.
  Απάντηση

Ίσως Σχετικά Νήματα...
Νήμα Άτομο Απαντήσεις Βλεφαριάσματα Τελευταία Ανάρτηση
  Η επαναλειτουργία του site 2.0 Soulrain 130 13.650 21.08.2018 14:10
Τελευταία Ανάρτηση: Maria Afentouli
  Η επαναλειτουργία του site και η επιστροφή των χρηστών Χάρης 136 16.690 10.10.2017 20:46
Τελευταία Ανάρτηση: Πέτρος

Πάμε στο Forum:

Πλάσματα σουλατσάρουν στο νήμα: 1 Επισκέπτης(ες)